سرخط خبرها

شهردار نهاوند از شروع پروژه بازسازی، بهینه‌سازی و توسعه کارخانه آسفالت شهرداری برای خدمت‌رسانی و تولید بیشتر خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، مجید یوسفی نوید در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: با توجه به شرایط موجود و با عنایت به حجم تولید آسفالت در کارخانه آسفالت به میزان بیش از پنجاه‌هزار تن نیاز به بهینه‌سازی این کارخانه احساس می‌شد.

وی اظهار داشت: برای این کار نیاز به انجام سوخت از گازوییل به گاز و رعایت و به‌روزرسانی مسائل زیست‌محیطی و نیز افزایش ظرفیت تولیدی و درنهایت آماده کردن ظرفیت‌ها جهت تولید در فصل کاری است که در این راستا پروژه بازسازی و بهینه‌سازی جهت توسعه کارخانه آسفالت شهرداری اجرایی شد.

یوسفی نوید افزود: اخذ مجوز تولید و فروش آسفالت نیز ازجمله موفقیت‌هایی بود که طی این مدت توسط شهرداری انجام شد و به‌زودی خبرهای مسرت‌بخش دیگری نیز از این کارخانه خواهیم داشت.

وی گفت: تغییر سوخت کارخانه از گازوییل به گاز بعد از پیگیری‌های چندساله و با هزینه‌های بالا، جهت آزادسازی مسیر و با همراهی و مساعدت شرکت گاز در مراحل پایانی است.

شهردار نهاوند ادامه داد: این موفقیت و اقدام اقتصادی و زیست‌محیطی به‌عنوان یک پروژه، درآمد پایدار به همراه خواهد داشت و اقدام بسیار خوبی است.

وی اظهار داشت: آسفالت ورودی کارخانه، افزایش حجم استخرهای قیر، به‌روزرسانی تجهیزات، انفجارهای موفقیت‌آمیز و بسیاری دیگر از این موارد در کنار یکدیگر انجام آسفالت معابر را به همراه داشت.

یوسفی نوید گفت: آسفالت معابر موجب رضایتمندی شهروندان شده و تا نهایی شدن این مهم و اتمام سراسری آسفالت راه زیادی باقی نمانده است.

شهردار نهاوند افزود: آسفالت معابر در نهاوند طی سال‌های گذشته فراموش‌شده بود که این فراموشی باعث نارضایتی شهروندان و ایجاد مشکلات بسیاری شده بود.

وی ادامه داد: طی دو سال گذشته با پیگیری‌های انجام‌شده بیش از ۸۰ درصد از این مشکلات رفع شده و با توجه به انجام حفاری‌های متعدد سعی بر آن داریم که سال ۱۴۰۳ پایان نهضت آسفالت در نهاوند باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location