سرخط خبرها

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس تجربیات ارزشمندی در زمینه‌های مختلف دارند که باید از آن‌ها بهره گرفت.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سردار مهدی ظفری در همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت و هشت سال دفاع مقدس شهر فیروزان و بخش خزل که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، گفت: امروز وظیفه ما ادامه دادن راه شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

وی اظهار داشت: به برکت خون مطهر شهدا امروز ایران اسلامی مقتدر و عزتمند است و مسیر پرافتخار خود را باقدرت ادامه می‌دهد.

ظفری افزود: رزمندگان از همه هستی خود برای عزت ایران اسلامی گذشتند و افتخار آفریدند و در تاریخ ماندگار شدند.

وی ادامه داد: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس تجربیات ارزشمندی در زمینه‌های مختلف دارند که باید از آن‌ها بهره گرفت.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: باید شهدا و رزمندگان را به‌عنوان الگوهایی برای نسل جوان بیشتر معرفی کنیم.

ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند نیز در این مراسم گفت: نیازمند کمک پیشکسوتان ایثار و شهادت برای تحقق اهداف دولت مردمی در راستای رفع مشکلات و گره‌گشایی از کار مردم شهرستان هستیم.

وی با توجه به انتخابات پیش رو افزود: انتخابات نشانی از همدلی و همراهی ملت است و برگ برنده‌ای برای تعیین آینده چندین ساله نظام است و همواره یکی از اهداف دشمن ایجاد تفرقه میان مردم در زمان انتخابات بوده است.

احمدوند اظهار داشت: با حضور حداکثری مردم و تبیین اهمیت حضور در انتخابات برای اقتدار نظام توسط شما عزیزان، قطعاً دشمن شکست خواهد خورد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: انتخابات مهم‌ترین رویداد سیاسی امسال است که وظیفه‌داریم در جهت مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت در انتخابات به‌دوراز هرگونه شائبه‌ای همه توان خود را بکار بگیریم.

photo 2024 01 17 17 28 37

photo 2024 01 17 19 45 50

photo 2024 01 17 19 45 43 0

photo 2024 01 17 19 45 43 0 1

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location