سرخط خبرها

با اشاره به سلب اعتماد مردم از وعده واردات خودرو اظهار داشت: اگر مجلس همواره بر واردات خودروهای خارجی به کشور تاکید دارد به این دلیل است که به ایجاد رقابت در صنعت خودرو کمک کرده و خودرو با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار بگیرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا شهبازی عنوان کرد: عدم اهتمام جدی دولت به واردات خودرو موجب نارضایتی تولیدکننده و مصرف کننده و بدبینی مردم نسبت به صنعت و بازار خودرو شده است.

وی افزود: این در حالی است که مجلس با هدف جلب رضایت مردم و حفظ منافع تولید کننده و مصرف کننده قانون واردات خودروهای نو و البته به پیشنهاد دوات واردات خودروهای دست دوم را تصویب کرده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: این مصوبه باید به سرعت اجرایی می شد اما اینکه ماه ها و سالها به طول انجامیده است برای ما قابل قبول نیست. 

شهبازی یادآور شد: اگر مجلس همواره بر واردات خودروهای خارجی به کشور تاکید دارد به این دلیل است که هم به ایجاد رقابت در صنعت خودرو کمک کند و هم خودرو با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پایان تشریح کرد: در شرایط فعلی که خودروساز با حجم قابل توجهی زیان انباشته مواجه است و سود حاصل از اختلاف قیمت خودرو در کارخانه و بازار نصیب دلالان می شود نیاز است دولت با اتخاذ تدابیر اساسی نسبت به تنظیم و ساماندهی بازار خودرو اقدام کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location