سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: ما به‌عنوان مجریان انتخابات بر اساس چهارچوب و خط‌مشی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرده‌اند انجام‌وظیفه می‌کنیم و چهار شاخص امنیت، رقابت، سلامت و مشارکت ملاک عمل ما قرار می‌گیرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند گفت: انقلاب اسلامی با حضور مردم شکل گرفت و در این انقلاب مردم همه‌کاره هستند و یکی از صحنه‌هایی که مظهر مردم‌سالاری دینی است موضوع انتخابات است.

وی اظهار داشت: امام راحل و مقام معظم رهبری در بیاناتشان همواره بر نقش مردم تأکیددارند و اعتقاد داشتند که هر جا کار به مردم سپرده شد به بهترین شکل انجام‌شده است و انتخابات هم درواقع سپردن کار به دست مردم است و خود مردم هستند که با حضور خود وحدت و انسجام کشور را نشان می‌دهند.

فرماندار نهاوند افزود: انتخابات پایان سال مهم و تأثیرگذار است و ما به‌عنوان مجریان انتخابات بر اساس چهارچوب و خط‌مشی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرده‌اند انجام‌وظیفه می‌کنیم.

وی ادامه داد: امنیت، رقابت، سلامت و مشارکت خواسته مقام معظم رهبری از همه ما است و ما در این راستا حرکت می‌کنیم.

احمدوند با تشریح این شاخص‌ها گفت: بحث مشارکت حداکثری بسیار مهم است و از همه‌کسانی که دل درگرو پیشرفت کشور دارند دعوت می‌کنیم در انتخابات حضور فعال داشته باشند.

وی به موضوع امنیت اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن همواره تلاش کرده تا موضوع امنیت انتخابات را به چالش بکشد و همیشه با هوشیاری مردم شکست‌خورده است و در انتخابات امسال نیز باید هوشیار باشیم.

فرماندار نهاوند افزود: به‌طور میانگین در طول سال‌های بعد از انقلاب هرسال یک انتخابات در کشور برگزارشده و خدا را شکر دشمن نتوانسته خدشه‌ای به بحث امنیت وارد کند.

وی عنوان کرد: در بحث خدشه‌دار کردن سلامت انتخابات هم دشمنان نقشه‌های زیادی کشیدند و خدا را شکر در این بخش هم نتوانستند به اهدافشان برسند.

احمدوند به رقابتی بودن انتخابات هم اشاره کرد و گفت: باوجود ثبت‌نام‌هایی که در انتخابات انجام‌شده است بحث رقابت را هم داریم چون از همه جناح‌ها و از جوانان،‌ بانوان و آقایان در عرصه حضور دارند.

وی اظهار داشت: به یاری خدا مردم شهرستان نهاوند که تاریخ پرافتخاری دارند و در همه عرصه‌ها حاضر و شهدای بزرگواری را تقدیم کرده‌اند در این عرصه نیز حضوری حداکثری و فعالی خواهند داشت و وظیفه ما هم ایجاد بسترهای مناسب برای حضور مردم است.

فرماندار نهاوند در پایان بیان کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب در بیانات اخیرشان فرمودند مجلس قوی و توانمند با مشارکت حداکثری ایجاد می‌شود بنابراین همه ما وظیفه‌داریم به‌فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و مشارکت بالایی را در شهرستان رقم بزنیم.

شهرستان نهاوند یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد. انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز ۱۱ اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location