سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر حل مشکلات آموزگاران خرید خدمت و نهضت سوادآموزی از رئیس‌جمهور هستیم و خوشبختانه طرح ساماندهی نیروهای شرکتی نیز مصوب شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا شهبازی از درخواست نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور برای تعیین تکلیف سریع‌تر آموزگاران خرید خدمت و نهضت سوادآموزی خبر داد.

وی اظهار داشت: با توجه به درخواست جمع کثیری از آموزگاران خرید خدمت و نهضت سوادآموزی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستند که در آزمون اسفندماه استخدامی آموزش‌وپرورش امتیازات ویژه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته شود.

شهبازی افزود: با این اقدام و پیگیری‌های انجام‌شده مشکلات این قشر نیز مرتفع می‌شود که خبر خوشحال‌کننده‌ای برای آن‌ها است.

وی در خبر دیگری اعلام کرد: خوشبختانه طرح ساماندهی نیروهای شرکتی نیز بارأی قاطع مجلس به تصویب رسید.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای شفافیت و حل مشکلات این قشر بنده به طرح ساماندهی کارکنان شرکتی رأی مثبت دادم.

وی اظهار داشت: با پیگیری نمایندگان مردم و با توجه به لزوم ساماندهی نیروهای شرکتی این طرح بارأی قاطع نمایندگان تصویب شد.

شهبازی عنوان کرد: تصویب این طرح گام مهمی در راستای اجرای عدالت اجتماعی و کمک به اطمینان کاری و شغلی کارکنانی است که مشمول این طرح می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این طرح قبلاً نیز در صحن مجلس مطرح و تصویب‌شده بود، بیان داشت: به خاطر ایرادات قانونی شورای نگهبان مجدداً برای بررسی به صحن مجلس ارجاع شد که با رفع این ایرادات بارأی مثبت و قاطع نمایندگان تصویب و جهت تأیید به شورای نگهبان فرستاده شد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس در پایان گفت: این قانون بعد از تأیید شورای نگهبان جهت اجرا به دولت ابلاغ می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location