سرخط خبرها

هم‌زمان با سالروز شهادت شهید حسن باقری یادواره شهدای اطلاعات و عملیات سپاه ناحیه نهاوند برگزار شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، همزمان با سالروز شهادت سرلشگر پاسدار شهید حسن باقری و روز اطلاعات عملیات در سپاه، یادواره شهدای اطلاعات سپاه ناحیه نهاوند با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ، جامعه اطلاعاتی شهرستان و جمعی از خانواده معظم شهدای اطلاعات در سپاه ناحیه نهاوند برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند نیز در مراسم یادواره شهدای اطلاعات و عملیات سپاه ناحیه نهاوند گفت: با وجود همه دشمنی‌ها و مشکلاتی که دشمنان انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها برای کشور ایجاد کرده اند ولی به برکت مجاهدت فرزندان این مرز و بوم امروز ایران اسلامی مقتدر و عزتمند است.

وی اظهار داشت: نقش مردم در جلوگیری از اجرای نقشه‌های دشمنان بی بدیل و بسیار مهم است و مسئولیت‌پذیری مردم در کنار تلاش‌های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) باعث ایجاد امنیت در‌ کشور شده است.

امام جمعه نهاوند افزود: حضور مردم در صحنه‌ها همواره نجات بخش کشور بوده و باید بدانیم دشمنان خیر و پیشرفت ما را نمی‌خواهند و همواره باید هوشیار باشیم.

وی ادامه داد: امروز وظیفه ما تحقق جهاد تبیین مدنظر رهبر معظم انقلاب است و باید پیشرفت‌ها و واقعیت‌ها را برای مردم بیان کنیم تا آنها امیدوار شوند.

حجت الاسلام مغیثی بیان کرد: در بحث انتخابات همه باید در راستای جهاد تبیین و ناامید کردن دشمنان، مردم را به حضور در انتخابات دعوت کنیم.

وی در پایان گفت: این حضور خنثی‌کننده نقشه های دشمنان و موجب وحدت و انسجام کشور است.

سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند در مراسم یادواره شهدای گرانقدر اطلاعات سپاه ناحیه نهاوند گفت: امروز سالروز شهادت نابغه دفاع مقدس سرلشگر شهید حسن باقری است که به عنوان روز اطلاعات عملیات در سپاه نام‌گذاری شده است.

وی اظهار داشت: در سال‌های دفاع مقدس رشادت‌های بی‌نظیری از طرف رزمندگان اطلاعات و عملیات در جبهه‌ها انجام شد.

مختاری افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اطلاعات و عملیات ضربه‌های جبران ناپذیری به دشمن زدند و تاثیر‌گذاری زیادی داشتند.

فرمانده سپاه نهاوند عنوان کرد: در عملیات‌های کربلای پنج و والفجر هشت نقش رزمندگان شجاع اطلاعات و عملیات بسیار چشمگیر بود.

وی بیان کرد: امروز نیز سازمان اطلاعات سپاه به عنوان چشم همیشه بیدار ملت در کنار دیگر دستگاه‌های اطلاعاتی نقش بی بدیلی در تأمین امنیت کشور دارد.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: امنیت امروز ما مرهون مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنامی است که شبانه روز در حال تلاش هستند.

وی بیان کرد: در نهاوند اتحاد و همدلی خوبی در بین جامعه اطلاعاتی شهرستان وجود دارد که در این بین نقش، مسئولیت‌پذیری و همکاری مردم نیز بسیار اثرگذار و مهم است.

در ادامه این مراسم، چند نفر از پیشکسوتان جامعه اطلاعاتی به بیان خاطراتی از سالهای حضور و خدمت مجاهدانه در نهادهای اطلاعاتی و امنیتی پرداختند.

شهرستان نهاوند ۷ شهید گرانقدر را در دوران دفاع مقدس و در دفاع از امنیت‌کشور تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

photo 2024 01 29 12 21 54 0

photo 2024 01 29 12 52 47

photo 2024 01 29 12 21 59

photo 2024 01 29 12 44 29

photo 2024 01 29 12 57 28

photo 2024 01 29 12 57 28

photo 2024 01 29 12 21 57

photo 2024 01 29 12 21 58

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location