سرخط خبرها

رئیس شورای شهر نهاوند گفت: بودجه ۲۷۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۳ شهرداری نهاوند تقدیم شورای اسلامی شهر شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، جلسه بررسی و تقدیم بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری نهاوند شامگاه یک‌شنبه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

صفی الله خرم‌آبادی رئیس شورای اسلامی شهر نهاوند در این جلسه گفت: با توجه به تحقق بودجه سال ۱۴۰۲ چند ماه قبل از پایان سال یعنی در ۹ ماهه اول سال و افزایش بیش از ۴۰ درصدی بودجه در ۱۴۰۲ این دلگرمی و اطمینان در شورای اسلامی شهر ایجاد شد که برنامه‌ریزی‌های شهردار نهاوند به‌صورت صددرصدی اجرایی می‌شود و این بودجه نیز پیش‌تر تحقق خواهد یافت.

وی اظهار داشت: تعامل خوب شهردار نهاوند با اعضای شورای اسلامی و ایجاد اطمینان به عملکرد شهرداری طی دوساله گذشته باعث امیدواری بیشتر شهروندان به توسعه شهر شده است.

خرم‌آبادی افزود: با توجه به رفع مشکلات کهنه طی دوساله گذشته و حذف بسیاری از موانع، سال ۱۴۰۳ سال توسعه بیشتر نهاوند در تمام زمینه‌ها خواهد بود. وی اظهار داشت: همراهی خوب همکارانم در شورای اسلامی شهر باعث جلوگیری از دست رفتن زمان در جهت توسعه شهر شده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سال آینده شاهد تغییرات اساسی در توسعه نهاوند زیبا خواهیم بود.

مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند نیز در خصوص بودجه سال آینده گفت: افزایش بودجه عمرانی شهرداری نهاوند در سال ۱۴۰۳ باعث شروع پروژه‌های جدید ازجمله؛ استفاده از انرژی خورشیدی جهت تأمین برق، ادامه احداث پارک‌های محله‌ای و پارک بزرگ چندمنظوره در بلوار خلیج‌فارس، تملک پارک فرا منطقه‌ای و بسیاری دیگر از پروژه‌ها می‌شود.

وی اظهار داشت: اجرای این طرح‌ها تغییرات سیمای شهری و ساماندهی ورودی‌ها را به دنبال دارد. یوسفی نوید افزود: سال جدید آغازی برای تغییر در سیمای شهر و نصب المان‌های شهری در میدان‌ها، پارک‌ها و ورودی‌ها خواهد بود که این المان‌ها برگرفته از تاریخ نهاوند و پیشینهٔ آن جهت معرفی به مسافران انجام خواهد گرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location