سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: بیان دستاوردها و پیشرفت‌های عظیم و فراوان انقلاب اسلامی در دهه فجر باعث امیدآفرینی در جامعه می‌شود.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند به مناسبت دهه فجر در جمع مبلغان شهرستان در محل اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: انقلاب اسلامی به برکت حضور مردم پیشرفت زیادی کرده است.

وی اظهار داشت: این دستاوردهای عظیم باید برای مردم و به‌خصوص نسل جوان بازگو شود.

احمدوند افزود: بیان پیشرفت‌های فراوان انقلاب اسلامی در این ایام بسیار کار مناسب و خوبی است و در راستای جهاد تبیین است.

وی بیان داشت: نقش مبلغان در بیان دستاوردها بسیار مهم است و از این فرصت برای امیدواری مردم باید استفاده شود.

فرماندار نهاوند گفت: از همه عزیزانی که کار تبلیغ انجام می‌دهند درخواست داریم با توجه به در پیش رو بودن انتخابات درزمینهٔ تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات فعالیت کنند.

وی افزود: با توجه به بیانات اخیر رهبری معظم انقلاب در مورد اهمیت انتخابات وظیفه همه ما دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات است.

احمدوند اظهار داشت: دشمن با تمام توان پای‌کار است تا مردم را نسبت به انقلاب و ارزش‌های اسلامی بی‌تفاوت کند و زمینه مشارکت کم مردم را در انتخابات فراهم کند.

وی با اشاره به خدمات دولت عنوان کرد: وظیفه ما مسئولان خدمت به مردم است و در دهه فجر این خدمات برای امیدآفرینی در جامعه انعکاس یابد.

فرماندار نهاوند در پایان گفت: مبلغان با توجه به اثرگذاری و جامعه هدفی که دارند بسیار اثرگذار هستند و می‌توانند در باشکوه برگزار شدن انتخابات نقش مهمی داشته باشند.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری روز ۱۱ اسفندماه در سراسر کشور برگزار می‌شود. شهرستان نهاوند یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location