سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند گفت: انقلاب اسلامی ایران با محوریت اسلام و نفی سلطه‌گران به پیروزی رسید و زمینه‌ساز بیداری مردم دنیا شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی‌نیا در شورای اداری شهرستان در محل امامزاده محمد و علی نهاوند اظهار کرد: دشمنان همواره برای آسیب زدن به انقلاب و نظام اسلامی دسیسه و فتنه‌گری می‌کنند که البته به دلیل آگاهی مردم با شکست روبرو شده‌اند.

وی با بیان اینکه شعار اساسی انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، اضافه کرد: مردم قبل از انقلاب شاهد بودند که کشور ما در زمینه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی ، فرهنگی و نظامی استقلال نداشت و وابسته به آمریکا بود.

امام جمعه نهاوند مردم ایران را مردمی اسلام‌خواه عنوان کرد و افزود: حضرت امام که از سال‌ها قبل در مبارزه با رژیم وابسته شاه شعار اسلام‌خواهی سر می‌داد به عنوان رهبر مردم حرکت خود را آغاز کرد و مردم هم چون امام را فردی مخلص و وارسته می‌دیدند پشت سر ایشان حرکت کرده و توانستند با ایمان و وحدت کلمه به پیروزی برسند.

وی اظهار کرد: انقلاب ما که به پشتوانه مردم و با اراده و اعتماد به خداوند سبحان پیروز شد، به عنوان الگوی مسلمانان قرار گرفت و زمینه بیداری اسلامی در کل دنیا را فراهم آورد.

مغیثی‌نیا انقلاب اسلامی را سرآغاز پیشرفت کشور در عرصه های مختلف دانست و گفت: پس از انقلاب دستاوردهای زیادی به برکت انقلاب نصیب کشور شد که تبیین و به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر رسالت بسیار مهمی است که باید مسئولان آن را دنبال کنند.

وی با بیان اینکه در برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی امسال امیدآفرینی و دشمن شناسی و جهاد تبیین سرلوحه کارهای مسئولین باشد، یادآور شد: مشارکت گسترده مردم در برنامه‌های دهه فجر و راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مد نظر قرار گیرد.

فرماندار نهاوند نیز در این مراسم گفت: این انقلاب مردمی، کشور را از زیر ستم استکبار و استعمار و طاغوت نجات داد و مسیر توسعه و پیشرفت را بر روی کشور گشود.

ضرغام احمدوند افزود: انقلاب اسلامی با وجود مشکلات موجود در عرصه‌های مختلف بسیار پیشرفت کرده که دهه فجر فرصت مناسبی است این عملکردها در راستای جهاد تبیین مورد نظر رهبر انقلاب برای مردم بیان شود.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در یک سال گذشته در شهرستان گفت: کارها و خدمات و اقدامات عمرانی خوبی در حوزه‌ راه‌های روستایی و شهری، بخش کشاورزی و عمران و مسکن در شهرستان انجام شده است که بیان آنها می‌تواند باعث دلگرمی مردم قدرشناس باشد.

فرماندار نهاوند بیان کرد: اولویت دولت سیزدهم اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام‌ است به همین دلیل پروژه‌های کمتری کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح‌های نیمه‌کاره میراثی است که از گذشته به ما ارث رسیده، به پروژه‌های دهه فجر اشاره کرد و گفت: در این دهه ۷۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۴۶ میلیارد تومان افتتاح و ۲۷ پروژه نیز با اعتبار بالغ بر ۶۵ میلیارد تومان کلنگ‌زنی خواهد شد.

احمدوند افزود: دستاوردهای نظام اسلامی در نهاوند به صورت نمایشگاهی با عنوان چه بودیم چه شدیم در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت.

وی گفت: در زمینه انتخابات نیز وظیفه ما بسترسازی برای مشارکت حداکثری در انتخابات و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت است.

IMG 20240202 162802 798

IMG 20240202 162429 464

IMG 20240202 162428 783

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location