سرخط خبرها

مدیر شرکت توزیع برق نهاوند گفت: در اقدامی بزرگ به مناسبت دهه مبارک فجر طرح هوشمند سازی ۲۱۹ چاه کشاورزی نهاوند به بهره‌برداری رسید.

محمد سعید سیاوشی در گفتگو با خبرنگار فریاد نهاوند آنلاین، گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی درزمینهٔ خدمات‌رسانی در بخش‌های مختلف کارنامه درخشانی دارد که یکی از این حوزه‌ها برق است.

وی اظهار داشت: به برکت نظام مقدس اسلامی همه روستاها و مناطق شهرستان نهاوند از نعمت برق برخوردار هستند.

سیاوشی بیان کرد: حدود ۸۲ هزار مشترک برق در شهرستان نهاوند داریم که نسبت به سال گذشته افزایش‌یافته است.

وی افزود: در دهه فجر امسال نیز ۷۳۹ پروژه توسط مدیریت توزیع برق شهرستان نهاوند به بهره‌برداری رسیده و در اختیار شهروندان قرارگرفته است.

سیاوشی ادامه داد: در اقدامی جهادی پروژه بزرگ هوشمند سازی برق ۲۱۹ حلقه چاه کشاورزی نهاوند با حضور فرماندار و سایر مسئولان به بهره‌برداری رسید.

مدیر توزیع برق نهاوند گفت: با توجه به اینکه بیش از ۵۰ درصد برق مصرفی شهرستان در بخش کشاورزی است این طرح هوشمند سازی در راستای مدیریت مصرف اجراشده است.

سیاوشی عنوان کرد: با یاری خدا و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمت گذار از ابتدای سال تاکنون ۷۳۹ پروژه مختلف در حوزه برق شهرستان انجام‌شده است.

وی بیان کرد: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها اعتباری بیش از ۶۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

سیاوشی افزود: خدمت به مردم وظیفه همه ما است و خوشحالیم که توفیق خدمتگزاری به این مردم عزیز برای ما فراهم‌شده است و مجموعه توزیع برق نهاوند به‌صورت ۲۴ ساعته با تلاش و مجاهدت خود در پی رضایت خداوند و مردم شریف شهرستان نهاوند هستند.

وی عنوان کرد: شرکت توزیع برق نهاوند در حوزه‌های مختلف به موفقیت‌های خوبی رسیده‌ایم در شهر و روستاهای شهرستان خدمات بسیار ارزشمندی را انجام داده‌ایم.

مدیر شرکت توزیع برق نهاوند ادامه داد: ازجمله این خدمات می‌توان به جابجایی شبکه‌ها و پایه‌های برق، هوشمند سازی برق چاه‌های کشاورزی، تعویض شبکه‌های فرسوده با کابل‌های خود نگهدار، احداث شبکه‌های جدید، اصلاح و تعویض تابلوها، احداث شبکه‌های هوایی روشنایی در بلوارها، تعویض چراغ‌های فرسوده قدیمی با چراغ‌های «ال ای دی» جدید در بلوارها و مناطق و خدمات ارزنده دیگری اشاره کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location