سرخط خبرها

استاندار همدان گفت: با هر امکانی که داریم وظیفه است مردم را به حضور در انتخابات دعوت کنیم چون هر رأی تیری به سمت دشمنان انقلاب اسلامی است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا قاسمی فرزاد در پایان مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی شهرستان نهاوند به مناسبت دهه فجر در گفتگو با خبرنگاران گفت: اتفاقات خوبی در این دهه در شهرستان نهاوند اتفاق افتاد و حدود ۱۰۰ طرح بااعتباری بالغ‌بر ۷۲۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

وی اظهار داشت: در سفر ریاست‌جمهور به استان همدان برای نهاوند بیش از ۹۷۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت که به‌صورت تدریجی برای پروژه‌ها تخصیص پیدا می‌کند.

استاندار همدان افزود: این اعتبارات برای بحث محورهای مواصلاتی شهرستان مانند چهار خطه کردن محور نهاوند به کرمانشاه که بخشی از این طرح امروز افتتاح شد.

وی ادامه داد: ساماندهی محور نهاوند به بروجرد و بهسازی جاده‌های روستایی و بخشی هم از این اعتبارات برای ایجاد زیرساخت و روکش اسفالت هزینه شده است.

قاسمی فرزاد گفت: در موضوع نهضت ملی مسکن در شهرستان کارهای خوبی شده و در شهرک شهید حیدری ۳۶۵ واحد بین ۴۰ تا ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که امیدواریم با جدیت و پیگیری فرماندار و بنیاد مسکن در هفته دولت سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی اظهار داشت: در منطقه بارودآب ۲۲ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن الحاق شده که برای صاحب‌خانه شدن حدود ۶۰۰ نفر برنامه‌ریزی‌شده است.

استاندار همدان افزود: برای موضوع جوانی جمعیت و کسانی که سه فرزند به بالا دارند و مشمول قانون اهدای رایگان زمین هستند پیگیری‌های خوبی انجام‌شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: به امید خدا در روز ۲۲ بهمن با حضوری خروشان و یکپارچه در عرصه حضور پیدا می‌کنیم و یک‌بار دیگر دشمنان این سرزمین را مأیوس کرده و با آرمان‌های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنیم.

قاسمی فرزاد گفت: این حضور و همدلی را در روز ۱۱ اسفند در پای صندوق‌های رأی نشان خواهیم داد و انسان‌های شایسته و صالح را انتخاب خواهیم کرد تا امکان خدمت‌رسانی بیشتر به مردم فراهم شود.

وی در خصوص اقدامات انجام‌شده در دهه فجر در استان نیز عنوان کرد: در این دهه ۱۴۳۳ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

استاندار همدان اظهار داشت: در بحث مسکن روستایی ۲۴۵۰ واحد در سطح استان تکمیل‌شده که ۳۶۵ واحد مربوط به نهاوند است که به مالکان تحویل داده شد.

قاسمی فرزاد ادامه داد: در نهاوند از ۲۴ هزار واحد مسکن روستایی که باید مقاوم‌سازی می‌شد ۲۲ هزار واحد مقاوم‌سازی شده و مابقی تا پایان سال و سال آینده انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: در انتخابات پیش رو با عمل به چهار وظیفه واصلی که توسط مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت بیان‌شده، انجام‌وظیفه می‌کنیم.

استاندار همدان بابیان اینکه مشارکت حداکثری بسیار مهم است، افزود: با هر امکانی که داریم وظیفه است مردم را به حضور در انتخابات دعوت کنیم چون هر رأی تیری به سمت دشمنان انقلاب اسلامی است.

قاسمی فرزاد در پایان گفت: از کاندیداها هم درخواست داریم با رعایت اخلاق اسلامی در رقابتی سالم و در امنیت کامل حضور پیدا کنند و مجلسی در طراز انقلاب اسلامی را تشکیل دهند و به یاری خدا همه حماسه‌ای بزرگ را در ۱۱ اسفند خلق خواهیم کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location