سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند گفت: امسال ۱۵ واحد مسکن ویژه محرومان توسط سپاه شهرستان ساخته می‌شود.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی مختاری  گفت: با همکاری بنیاد مسکن و کمیته امداد شهرستان برای مددجویان مسکن احداث و به این عزیزان تحویل می‌شود.

وی اظهار داشت: امروز سه واحد مسکن ویژه محرومان با حضور مسئولان افتتاح و تحویل مالکان شد و این روند ادامه دارد.

مختاری افزود: امسال ساخت ۱۵ واحد سهمیه سپاه نهاوند است که ۸ واحد تکمیل‌شده و تحویل‌شده است. وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم ادامه این واحدها هم که پیشرفت فیزیکی خوبی دارند هرچه سریع‌تر انجام و به اتمام برسد.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: برای ساخت این واحدها ۳۵ گروه جهادی در بخش عمرانی فعال هستند. وی بیان کرد: حدود ۲۰۰ گروه جهادی در شهرستان نهاوند فعالیت دارند که بین ۵ تا ۱۰ نفره هستند و در بخش‌های مختلف ازجمله عمرانی فعال هستند.

فرمانده سپاه شهرستان نهاوند افزود: یکی از مأموریت‌های سپاه کمک به محرومان و افراد مددجو است و کارهای بسیار خوبی در این بخش انجام‌شده که شامل ساخت مسکن، تهیه جهیزیه، خرید لوازم‌خانگی، خرید سیسمونی و اقدامات دیگر است.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در این بخش همکاری خوبی در شهرستان وجود دارد و امیدواریم با ادامه همکاری‌ها هرچه سریع‌تر واحدهای مسکن ساخته و تکمیل شوند.

فرمانده سپاه نهاوند عنوان کرد: در سرکشی از این واحدها نیز با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان کمبودها در خصوص انشعابات و دیگر مسائل مطرح و با همکاری آن‌ها حل می‌شود.

وی در پایان گفت: از همشهریان و افرادی که توانایی مالی دارند و از همه خیران برای کمک به مجموعه سپاه شهرستان در این بخش درخواست کمک و مساعدت داریم تا بتوانیم خدمات بیشتری ارائه دهیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location