سرخط خبرها

رئیس دانشکده فنی نهاوند از برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی هشت طرح برتر رویداد ایده پارک در نهاوند خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حمیدرضا حیدری گفت: در مناسبت‌های مختلف رویداد ایده پارک باهدف شناسایی استعدادهای نهفته و حمایت از آن‌ها در نهاوند برگزار می‌شود و مراسم اختتامیه 43 اُمین دوره این رویداد با حضور مسئولان برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این مراسم صاحبان طرح‌ها ایده‌های خود را ارائه دادند و نقاط ضعف و قوت آن‌ها بررسی شد.

رئیس دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند افزود: طرح‌های قابل‌طرح در ایده پارک این دوره ۳۴ طرح اولیه بودند که بعد از داوری اولیه ۱۷ طرح باقی ماندند و هشت ایده برتر معرفی و مشخص شدند و از صاحبان این آثار قدردانی شد.

وی ادامه داد: در پایان این رویداد پنج طرح به‌عنوان طرح برتر و سه طرح هم شایسته تقدیر شناخته شدند که با حضور مسئولان از صاحبان این طرح‌ها تجلیل و هدایایی به آن‌ها اهدا شد.

حیدری بیان داشت: تسهیلاتی از طرف مرکز رشد و پارک علم و فناوری برای طرح‌های موردقبول در نظر گرفته می‌شود تا از آن‌ها حمایت شود.

رئیس دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند افزود: این تسهیلات با کارمزد کم در اختیار صاحبان ایده قرار می‌گیرد تا باعث اشتغال‌زایی و توسعه کسب‌وکار آن‌ها شود.

لازم به ذکر است این طرح‌ها در بخش‌های کشاورزی، ورزشی، خدماتی و دیگر بخش‌ها مطرح شدند و صاحبان این ایده‌ها از مسئولان درخواست حمایت و مساعدت داشتند.

مرکز نوآوری نهاوند باهدف جذب و حمایت از افراد صاحب ایده در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی با تکیه‌بر ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام به پذیرش و جذب طرح‌های مبتنی بر فناوری و کارآفرینی می‌کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location