سرخط خبرها

 امام جمعه نهاوند گفت: فرهنگ عمومی جامعه باید پیرو قرآن و اهل بیت(ع) باشد چراکه ما مسلمان هستیم و باید تابع امر دستورات دینی پروردگار و اهل بیت(ع) باشیم.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهاوند ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از حماسه حضور باشکوه مردم شهرستان در انتخابات یازدهم اسفند ماه، اظهار کرد: فرهنگ عمومی جامعه باید پیرو قرآن و اهل بیت(ع) باشد چراکه ما مسلمان هستیم و باید تابع امر دستورات دینی پروردگار و اهل بیت(ع) باشیم.

وی امام جمعه نهاوند با بیان اینکه ایمان و عمل صالح از مهمترین اعمال سعادت بشر و رهایی از ظلمات دنیا و آخرت افزود: اگر افراد و جامعه اسلامی ما طبق قوانین و مقررات دینی ما عمل کنند، می‌توانیم نشانه‌های تقوا و جامعه‌ای سالم را ببینیم.

امام جمعه نهاوند بیان کرد: هیچ چیز در دنیا ماندگار نیست آن چیزی که ماندگار است رفتار و اعمال ما است، هر کسی بتواند خود را از آلودگی‌های دنیا دور کند، خود را از آتش جهنم نجات داده است و رستگار خواهد شد.

وی تاکید کرد: اعمال و رفتار ما تعیین کننده جایگاه واقعی ما در دنیای آخرت هست، اگر امام راحل ما توانست امام باشد و جهان آوازه آن را به گوش برساند به خاطر تهذیب نفس و تلاش‌های مستمری که در راه خدا متحمل شد و توانست در برابر همه ابرقدرت‌ها بایستد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location