سرخط خبرها

امام‌جمعه نهاوند گفت: صهیونیست‌های خبیث با جنایت‌های اخیر نشان دادند که به هیچ قانون و اخلاقیاتی پایبند نیستند و این اقدامات نشان‌دهنده ضعف آن‌ها است و به یاری خدا آن‌ها رو به افول و نابودی هستند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی گفت: مبارزه حق و باطل همیشه ادامه دارد و مقابله با ظلم و ظالمان همیشگی است.

وی اظهار داشت: امروز جبهه حق و باطل را در غزه مشاهده می‌کنیم که صهیونیست‌ها در جبهه ظلم چه جنایت‌هایی را علیه مردم مظلوم غزه انجام می‌دهند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: در این شرایط سخت که هزاران کودک و زن مظلوم و بی‌گناه به خاک و خون کشیده شده‌اند ولی سازمان ملل و شورای امنیت اقدامی انجام نمی‌دهند.

وی ادامه داد: امام راحل همواره تأکید داشتند که سازمان‌های مدعی حقوق بشر ابزاردست قدرت‌های استکباری هستند و نباید امیدی به این سازمان‌ها داشته باشیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مغیثی گفت: صهیونیست‌ها به قتل‌عام ادامه می‌دهند و نظرات شورای امنیت و سازمان ملل هم ضمانت اجرایی ندارد.

وی در ادامه بیان داشت: صهیونیست‌ها فقط زبان زور و قدرت را می‌فهمند و مقاومت در منطقه هم ضربات سختی به این رژیم زده است و به دلیل همین شکست‌ها است که کودکان را به خاک و خون می‌کشند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: صهیونیست‌ها امروز در اوج ذلت هستند و دیوانه‌وار فقط قتل و عام می‌کنند چون در عرصه میدانی در مقابل رزمندگان شکست‌خورده‌اند.

وی ادامه داد: مردم آزاده دنیا به حقانیت مردم مظلوم فلسطین ایمان آورده‌اند و در سراسر دنیا علیه صهیونیست‌ها تظاهرات برگزار می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مغیثی گفت: درحالی‌که همه قضیه فلسطین را تمام‌شده می‌دانستند ولی باتدبیر حضرت امام خمینی (ره) در نام‌گذاری روز جهانی قدس، آرمان فلسطین زنده شد.

وی اظهار داشت: فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و مبارزه با ظالمان صهیونیستی تا آزادی قدس شریف ادامه دارد و همان‌طور که قرآن وعده داده پیروزی نهایی برای مظلومان است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: با توجه به جنایات اخیر صهیونیست‌ها امسال روز قدس شرایط خاصی دارد و ضرورت دارد تا با حضور پرشور در راهپیمایی روز جمعه همبستگی و حمایت خود از مردم مظلوم غزه را اعلام کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location