سرخط خبرها

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند از برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در چهار منطقه شهری و هشت منطقه روستایی خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین گروسی گفت: دفاع از مظلوم در دین ما سفارش شده و مردم ما همواره از ستمدیدگان عالم حمایت کرده‌اند.

وی اظهار داشت: مردم مظلوم غزه حدود ۶ ماه است که در زیر شدیدترین بمباران قرار دارند و مدعیان دروغین حقوق انسان‌ها ساکت هستند و هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین گروسی افزود: وجدان‌های بیدار مردم دنیا امروز به ذات کثیف رژیم کودک کش صهیونیستی پی برده‌اند و برخلاف حکومت‌ها در حمایت از مردم فلسطین راهپیمایی می‌کنند.

وی بیان کرد: جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی نشان داد که این رژیم جعلی به هیچ قانون و اخلاق و انسانیتی پایبند نیست و برای رسیدن به اهداف شومش هر اقدامی می‌کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: وظیفه هر انسان آزاده‌ای حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و مردم ما در روز جهانی قدس بار دیگر این پشتیبانی از آرمان فلسطین را اعلام می‌کنند.

وی ادامه داد: با دوراندیشی امام راحل در نام‌گذاری روز جهانی قدس مسئله فلسطین همچنان زنده و پویا است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین گروسی به برنامه‌های روز جهانی قدس اشاره کرد و اظهار داشت: روز جمعه هم‌زمان با سراسر کشور از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح از مقابل مسجد جوانان شهر نهاوند مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شروع می‌شود.

وی ادامه داد: علاوه بر شهر نهاوند در شهرهای گیان، فیروزان و برزول نیز مراسم راهپیمایی با حضور امت روزه‌دار برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند عنوان کرد: در هشت روستای بزرگ نهاوند نیز مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مراسم در شهر نهاوند به سمت مصلا نماز جمعه برگزار می‌شود و سخنران این مراسم علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین گروسی در پایان گفت: مردم روزه‌دار نهاوند امسال نیز بار دیگر با حضور پرشور خود حمایت همه‌جانبه خود را از مردم مظلوم غزه اعلام می‌کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location