سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین حجت الاسلام والمسلمین عباس مولوی امام جمعه موقت نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک تبریک عملیات غرورآفرین وعده صادق اظهار داشت: سپاهیان اسلام در این عملیات بزرگ حماسه آفریدند و کاری تاریخی کردند که بی‌نظیر بود ، جبهه غرب با وجود همه پشتیبانی از صهیونیست‌ها قدرت اقدام لحظه‌ای نیروهای مسلح ما را در عملیات پیچیده وعده صادق دید.

امام جمعه موقت نهاوند گفت: گستره و این حجم از عملیات بی‌نظیر بود و این در حالی است که بخش کمی از توان ما به میدان آمد ولی دشمن با حمایت چندین کشور همه توان خود را به میدان آورده بود، اما با وجود اینکه حدود دو هفته خود را آماده و تجهیز کرد، ولی ناکارآمدی و ناتوانی اش در این عملیات برای همه دنیا مشخص شد.

حجت الاسلام والمسلمین مولوی در ادامه با اشاره به وارونه نمایی حقیقت توسط دشمن در فضای مجازی اظهار داشت: باید مراقب پدافند رسانه‌ای دشمن باشیم چون آن‌ها با ابزارهای رسانه‌ای سعی در دروغ‌پراکنی و کمرنگ کردن این عملیات بزرگ دارند و یکی از وظایف مهم ما ، تبیین این عملیات پیروزمندانه است ‌.

حجت الاسلام والمسلمین مولوی در ادامه عنوان کرد: تثبیت قدرت بازدارندگی و نواختن سیلی به دشمن صهیونیستی از جمله اهداف این عملیات بود که بسیار موفقیت‌آمیز بود و به این اهداف هم رسیدیم، رژیم صهیونیستی ضربه سختی خورده و افول آنها شروع شده و این عملیات پله و قدم دیگری در جهت نابودی این رژیم جنایتکار بود.

وی در خاتمه با اشاره به قدرت بازدارندگی کشور بیان داشت: ایجاد و پایه این قدرت و ایجاد اعتماد به نفس برای سربازان سپاه اسلام کار رهبر معظم انقلاب اسلامی است که با رهنمودهای گرانقدری که داشتند این چنین برای کشور قدرت آفرینی کردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location