سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، اولین جلسه ستاد جوانی جمعیت و حمایت از خانواده به ریاست احمدوند فرماندار و با حضورکیانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، بخشداران و جمعی از رؤسای ادارات و نخبگان در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد.

photo 2024 04 30 09 41 19

photo 2024 04 30 09 41 23

ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه ستاد جوانی جمعیت و حمایت از خانواده شهرستان اظهار داشت: مقام معظم رهبری بر جوانی جمعیت تاکید دارند و وظیفه ی ما به عنوان خادمان مردم این است که موانع و مشکلات سد راه جوانی جمعیت را برداریم .
احمدوند گفت : یکی دیگر از مباحثی که دولت بر آن تاکید دارد بحث فرزند آوری است که تاکید داریم همه ی دستگاهها از همه ی ظرفیت ها در این راستا گام بردارند .
وی خطاب به آموزش و پرورش و دانشگاه ها افزود : در بحث جوانی جمعیت باید بین آموزش و پرورش و دانشگاهها هم افزایی باشد .
وی در ادامه خطاب به دهیاران و بخشداران بیان داشت: بخشداران و دهیاران در روستاها حضور و در خصوص جوانی جمعیت و فرزند آوری با مردم صبح کنند و مردم را تشویق به فرزند آوری و در بین جوانان امید و انگیزه ایجاد کنند .
فرماندار نهاوند در ادامه با اشاره به گلایه های مردم از عدم به موقع تسهیلات بانک ها در بحث فرزند آوری و ازدواج گفت : مردم از پرداخت دیرهنگام تسهیلات ازدواج و فرزند آوری گلایه دارند، بانک ها رسیدگی کنند و مشکلات را برطرف کنند .
وی افزود : در راستای جوانی جمعیت و فرزند آوری همه ی نهاد ها باید وظایف خودشان را انجام دهند .
احمدوند در خاتمه بیان داشت : از مجموعه های مردم نهاد، سمن ها و خیرین در بحث جوانی جمعیت و فرزند آوری غافل نشوید و آنها را پای کار بیاورید .

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location