سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: خوشبختانه طی سالیان اخیر حرکت شرکت سیمان نهاوند در جهت کسب موفقیت و افتخار در سطوح ملی و فراملی بوده است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ،ضرغام احمدوند در جمع مدیران و کارگران شرکت سیمان نهاوند که با حضور امام جمعه ، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه یکی از ارکان مهم بیانات مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی «جهش تولید» بود، گفت: این مهم نشان از اهمیت این قشر تأثیرگذار از منظر رهبری معظم انقلاب دارد فلذا می‌طلبد همه ما به تبعیت از ایشان نسبت به رفع دغدغه‌ها و تقویت هرچه بیشتر بُنیه‌های تولید قدم برداریم.

وی با اشاره به اینکه دشمن ما از فعالیت صنعتی و اقتصادی در کشور خشمگین است، گفت: امروز هرچه در جهت شعار سال قدم برداریم قطعاً به استقلال همه‌جانبه خود و بی‌نیازی به دیگران نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم.

فرماندار نهاوند، گفت: یکی از موارد مهمی که می‌تواند ثبات قدم کارگران را همچون گذشته در این جنگ نابرابر بیشتر کند امنیت شغلی است که خوشبختانه ریاست محترم جمهور توجه ویژه‌ای به این مهم داشته و دارند و تأکیدات ویژه‌ای به متولیان امر در خصوص قراردادهای کارگران داشته‌اند.

وی افزود: خوشبختانه طی سالیان اخیر حرکت شرکت سیمان نهاوند در جهت کسب موفقیت و افتخار در سطوح ملی و فراملی بوده است؛ چراکه با الگو قراردادن استانداردهای جهانی و ارائه بهترین کیفیت‌ها خود را معرفی کرده‌اند و توانسته‌اند بازار کشورهای منطقه و گاها دیگر کشورها را تصاحب کنند.

احمدوند، تصریح کرد: کسب این موفقیت‌ها تنها با اتحاد، همبستگی، تلاش همه‌جانبه همه فعالان در این کارخانه و نگاه پدرانه مدیرعامل محترم میسر شده است؛ لذا جای تقدیر از همه این عزیزان دارد.

وی در ادامه با بازخوانی سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگران، گفت: مهم‌ترین نشانه وفاداری جامعه کارگری به‌نظام، رفتار هوشمندانه آنها در این چند دهه است که تلاش‌های گروهک‌ها در اوایل انقلاب برای زمین‌گیر کردن نظام از طریق به تعطیلی کشاندن کارگاه‌ها و همچنین ایستادگی هوشمندانه در مقابل تبلیغات انبوه بدخواهان خارجی برای قراردادن جامعه کارگری در مقابل نظام را بی‌نتیجه کردند.

فرماندار نهاوند، تصریح کرد: رهبر انقلاب بالابردن توانایی‌های کارگران را وظیفه همه مسئولان عنوان کردند و فرمودند ظلم به کارگر فقط دستمزد ندادن نیست؛ بلکه اقدام‌نکردن در زمینه بیمه، بهداشت، آموزش، ابتکار، مهارت‌افزایی، سلامت خانوادگی و امنیت شغلی نیز ظلم به کارگران است.

گفتنی است؛ در پایان این نشست کارگران برتر شرکت سیمان نهاوند در بخش‌های مختلف با حضور فرماندار نهاوند، امام جمعه ، معاون فرماندار و مدیرعامل شرکت سیمان نهاوند تجلیل و از تلاش ایشان تقدیر شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location