سرخط خبرها

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) نهاوند پزشکان در رشته‌های مختلف تخصصی به‌صورت روزانه با تعرفه دولتی در خدمت همشهریان هستند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، زهرا دهبوره از فعالیت پزشکان متخصص به‌صورت روزانه در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) نهاوند خبر داد.

وی اظهار داشت: پزشکان در انواع تخصص‌ها به‌صورت روزانه طبق برنامه هفتگی اعلام‌شده در کلینیک حضور خواهند داشت و همچنین برنامه دندانپزشکی نیز به کلینیک اضافه‌شده است.

دهبوره افزود: انواع تخصص در این کلینیک که آماده ارائه خدمات به همشهریان هستند شامل ۱۴ تخصص و پزشک است.

وی به این تخصص‌ها اشاره کرد و گفت: متخصص اعصاب و روان، جراح مغز و اعصاب، قلب و عروق، ارتوپدی، چشم، اطفال، بیماری‌های داخلی، زنان و زایمان ازجمله این تخصص‌ها است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند ادامه داد: همچنین متخصص طب فیزیک و توان‌بخشی (کمر، زانو، ستون فقرات)، متخصص اورولوژی (کلیه و مجاری ادراری)، گوش و حلق و بینی، بیماری‌های عفونی و دندانپزشکی از دیگر تخصص‌ها در این کلینیک است.

وی افزود: با توجه محدودیت تعداد روز و ساعت حضور پزشکان متخصص در کلینیک و تعیین تعداد سقف پذیرش بیماران، برای هر پزشک بین ۲۵ تا ۳۰ نفر در سامانه پذیرش ۲۴ قابل نوبت‌گیری است.

دهبوره گفت: از همشهریان عزیز تقاضا می‌شود افرادی که اقدام به نوبت‌گیری می‌کنند حتماً به پزشک خود مراجعه نمایند که در حق دیگری اجحاف نشود.

وی اظهار داشت: برنامه حضور پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) به‌صورت هفتگی اعلام می‌شود و همشهریان عزیز جهت نوبت‌گیری پزشک موردنظر خود، فقط به‌صورت غیرحضوری در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ شب می‌توانند از دو روش به‌صورت هفتگی استفاده نمایند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند به این دو روش اشاره کرد و گفت: نصب و استفاده از اپلیکیشن پذیرش ۲۴ و همچنین از طریق شماره گویای ۰۸۱۳۱۱۱۳۳۰۰ روش‌هایی است که همشهریان می‌توانند به‌صورت هفتگی از پزشک معالج خود نوبت بگیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location