سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، نشست خبری مجموعه شورای اسلامی شهر نهاوند، به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها، با اصحاب رسانه شهرستان به منظور ارائه گزارش عملکرد خود در سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار شد.

photo 2024 05 09 10 00 58

photo 2024 05 09 10 00 48

photo 2024 05 09 10 00 53

رئیس شورای شهر نهاوند در ابتدای سخنان خود با اصحاب رسانه شهرستان اظهار داشت: روز شوراها نهم اردیبهشت تا هفتم در کشور ما بنام روز شوراها نام گذاری شده است، عزیزان شورا با خدمت بی منت از لحظه لحظه شورای اسلامی استفاده میکنند، تا به وظایف خودشان عمل کنند و با تفکر، تعقل و خرد جمعی مصوبات جامعی را داشته باشند.

وی افزود:رسانه ها منابع ارزشمند و متنبعی هستند که ما را در موقعیت های اجتماعی و فردی یاری می دهندو یک حلقه ارتباطی خوب و موثر در جامعه و سازمان بین مردم و مسئولین هستند. 

رئیس شورای شهر نهاوند گفت:شهرداری و شورای اسلامی شهر ویترین خدمات دولت به مردم هستند،در طول دوسال گذشته ما با انجام وظایف و مسئولیت های خود نسبت به مردم موجب رضایتمندی مردم بودیم، و شما اصحاب رسانه همچنان پر قدرت و فعال در کنار شهرداری و شورای شهر یاری گر این مجموعه بودید،بر خود واجب می دانیم که از همه شما عزیزان قدردانی و سپاسگزاری داشته باشیم.

در این سالها دهها میلیارد تومان ماشین آلات به مجموعه شهرداری اضافه شده است مشکلات ومحلات رضی آباد - دستغیب - بلوار کربلا - بلوار شاهد سال بلوار گلشن - بلوار توکمان - کوی فارابی و دها محله و پرونده موردی، بعد از دهها سال ملی شدند.

تعداد پارکهای محله ای نهاوند بعد از چندین سال سه برابر شده است،پارک بوستان بانوان - بوستان مشاهیر. فرهنگسرای شهدای نهادند و مهمانسرای شهرداری و برج پرچم شهری افتتاح گردیدند.

آبیاری قطره ای حدود یکصد هزار متر، در نهاوند پیگیری و انجام شد که در نوع خود بی نظیر است، جاده گیان برای اولین بار بعد از سالها جدول گذاری و روکش آسفالت شد.

بلوار کربلا، لا ین کندر، روکش آسفالت شد،بلوار شهید سلگی بعد از سی سال روکش آسفالت شده اند،میدان عارف و بلوار شهید قدوسی بعد از چند سال آسفالت شد.

صدها کوچه خاکی از جمله جوادیه - محله پشت ترمینال - پای قلعه، شیخ منصور و شهرک شهید حیدری و دستغیب و سایر مناطق مختلف شهری آسفالت شده اند.

معیار ارزیابی شهرداری و شورای شهر بودجه و سنواتی است که در این سالها بودجه نهاوند ۳/۵ برابر شده است،که سرانه هزینه ها به ازای هر نفر از حدود یک میلیون تومان به سه میلیون و نیم میلیون افزایش داشته است،بودجه شهرداری پیش بینی شده میباشد،و تحقق بودجه بستگی به مشارکت مردم و خلاقیت در راهکارهای درامدی است، هر چه شهر پویاتر باشد تحقق بهتری اتفاق می افتد.

امیدواریم در فصل شروع کار با پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی، شهر نهاوند در مسیر خدمتگذاری و توسعه همه جانبه شهر نهاوند را هموار و با همکاری شهردار محترم و کارکنان خدوم شهرداری قدم های مثبتی برداریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location