سرخط خبرها

نماز جمعه نهاوند به امامت حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی اقامه شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام‌ والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: شرط موفقیت انقلاب بنا به فرموده امام خمینی(ره) وحدت کلمه زیر سایه ولایت فقیه و قوی شدن و رسیدن به مرز و حد قدرت جهانی است.

وی اظهار داشت: به برکت همین وحدت کلمه بود که کشور همه مشکلات را پشت سر گذاشت و در دفاع مقدس پیروز شد و فتنه‌ها و تحریم‌ها و تهدیدها را پشت سر گذاشت.

امام جمعه نهاوند افزود: امروز در زمینه دفاعی با عمل به سفارشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب به حد نهایی از قدرت بازدارندگی رسیدیم که دشمن جرأت تعرض ندارد.

وی ادامه داد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند به قله نزدیک شدیم و در عملیات اخیر بر ضد صهیونیست‌ها، دنیا قدرت ما را دید و می‌دانند که دوران بزن و در رو تمام شده است.

حجت الاسلام‌ والمسلمین مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: حج امسال حج برائت از آمریکا و صهیونیست‌ها است و کشورهای اسلامی باید بر علیه جنایت‌های امسال صهیونیست‌ها بر علیه مردم‌ مظلوم غزه با یکدیگر متحد شوند.

وی بیان کرد: مظلومیت غزه ثمره اختلافات جهان اسلام است و اگر مسلمانان بر علیه دشمن واحد متحد شوند دشمن کاری نمی‌تواند بکند و باید مسلمانان در همه عرصه‌ها خودکفا باشند.

امام جمعه نهاوند اظهار داشت: آمریکا از ابتدا به کمک صهیونیست‌ها آمده بود و تجهیزات و سلاح به آنها می داد ولی با این کار نتوانست اراده مقاومت را از بین ببرد و امروز مقاومت دست برتر را دارد.

وی گفت: آمریکا رو به افول است و نشانه‌های این افول را به خوبی مشاهده می‌کنیم و دنیا امروز بر علیه صهیونیست‌ها و سیاست‌های آمريکا به پاخواسته است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location