سرخط خبرها

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) نهاوند گفت: به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان با محیط حوزه علمیه اردوهایی یک روزه با حضور دانش‌آموزان نهاوندی برگزار شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام عباس مولوی مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) نهاوند با اشاره به لزوم آشنایی نسل جوان با محیط حوزه‌های علمیه و ارتباط با روحانیت، اظهار داشت: مدرسه علمیه امام خمینی(ره) نهاوند به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان با محیط حوزه علمیه اقدام به برگزاری اردوهایی یک روزه با حضور دانش‌آموزان کرده است.

وی افزود: دانش‌آموزان در این اردو ضمن حضور در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) و اطلاع از شرایط تحصیل در حوزه، با وظایف روحانیت نیز آشنا می‌شوند.

حجت الاسلام مولوی، با بیان اینکه در کنار حضور در مدرسه، برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و تربیتی نیز برای دانش‌آموزان تدارک دیده شده است، ابراز کرد: حضور در گلزار شهداء و زیارت امام زادگان محمد و علی(ع) نیز از دیگر برنامه‌های این اردوهای یک روزه است.

وی با اشاره به استقبال دانش‌آموزان از برگزاری چنین اردوهایی، یادآور شد: همچنین در این برنامه‌ها ضمن معرفی شرایط پذیرش در حوزه‌های علمیه، دانش‌آموزان شبهات خود را نیز مطرح و توسط اساتید و طلاب به آن پاسخ داده می‌شود.

2192405

21924062192407

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location