سرخط خبرها

امام‌جمعه نهاوند گفت: شهادت آیت‌الله رئیسی نتیجه ایمان به خدا، خدمت به مردم و ولایتمداری ایشان بود که به دلیل اخلاص عمل خداوند این شهادت را به ایشان عطا کرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی با تسلیت شهادت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهانش گفت: انقلاب ما از اول با شهادت‌ها شروع‌شده و با شهادت‌ها هم ادامه پیداکرده و امیدواریم همه خادمان مردم و مملکت در مسیر امام و شهدا لحظه‌ای در ارائه خدمت تردید نکنند.

وی اظهار داشت: امروز وظیفه ما ادامه دادن راه شهدا و خدمت به مردم است که این توصیه و راه و روش شهدا است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم راهی به‌جز فداکاری و ایثار و خدمت وجود ندارد و شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان به‌عنوان خادمان مردم در این راه گران‌قدر به شهادت رسیدند و خوشا به حال آن‌ها که این راه را انتخاب کردند.

وی ادامه داد: سربازان ولایت در ادامه مسیر حرکت انقلاب آماده ایثار و شهادت هستند و در این راه به امام علی (ع) تأسی می‌کنند که به شوق شهادت خدمت و جهاد می‌کرد زیرا شهادت نهایت سعادت است و همه ما به‌عنوان یک شیعه باید شهادت را بزرگ‌ترین سعادت برای خودمان بدانیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مغیثی با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی به سابقه آشنایی با ایشان اشاره کرد و گفت: آیت‌الله رئیسی را در قبل از انقلاب می‌شناختم و در کلاس‌های آیت‌الله نوری همدانی باهم همدرس بودیم و بسیار متدین و انقلابی بود.

وی ادامه داد: این سید بزرگوار عاشق خدمت و ولایت بود و شب و روز نداشت و سرانجام هم در این راه به شهادت رسید.

امام‌جمعه نهاوند بیان کرد: در هر مقام و مسئولیتی که بودند با جدیتی که داشتند موفق عمل کردند و منشأ خیروبرکت بودند و به همین دلایل است که مردم ایشان را دوست دارند.

وی با اشاره چند ویژگی آیت‌الله رئیسی که باعث محبوبیتشان شده بود اظهار داشت: ایشان به خدا و معاد باور داشت و به همین دلیل برای کسب رضای خدا تلاش می‌کرد و سرباز ولایت و گوش‌به‌فرمان رهبر معظم انقلاب بود که واقعاً سعادت بزرگی است.

امام‌جمعه نهاوند گفت: خدمت خالصانه به مردم و محرومان جامعه و مردمی بودن از دیگر ویژگی‌های بارز ایشان بود و از این خدمت‌رسانی واقعاً لذت می‌بردند.

وی افزود: نتیجه ایمان به خدا، ولایتمداری و خدمت به مردم این شد که خداوند عاقبتشان را ختم به شهادت کرد که پاداش نیت و اخلاص عمل شهید آیت‌الله رئیسی بود. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location