سرخط خبرها

رئیس شبکه توزیع برق نهاوند گفت: با حضور ۱۱ اکیپ استانی، شبکه فشار‌ متوسط برق محور توریستی فارسبان نهاوند جابه‌جا می‌شود.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، محمدسعید سیاوشی گفت: مانور بزرگ جابجایی شبکه فشار متوسط سه‌راهی فارسبان نهاوند با حضور فرماندار شهرستان و اکیپ‌های استانی آغاز شد.

وی اظهار داشت: این اقدام‌ کار بزرگی است و به منظور جابه‌جایی شبکه برق این منطقه و محور انجام می‌شود و این شبکه وظیفه تامین برق روستاهای زیادی را بر عهده‌ دارد و یکی از خطوط پر بار شهرستان است.

سیاوشی افزود: امروز در منطقه مذکور مانوری متشکل از ۱۱ اکیپ فنی با تجهیزات کامل از شهرستان‌های نهاوند، همدان، ملایر، اسدآباد و تویسرکان برگزار خواهد شد و محور برای تعریض و ساماندهی آماده می‌شود.

وی ادامه داد: پایه‌های شبکه برق به درخواست اداره راه و مسئولان شهرستان و جهت تسریع در تعریض جاده فوق با مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال جابه‌جا خواهد شد.

مدیر توزیع برق نهاوند گفت: از اهداف این مانور می‌توان به جلوگیری از خاموشی چندین روزه و متعدد جهت انجام این پروژه اشاره کرد.

وی بیان داشت: این‌ محور یکی از پرترددترین جاده‌های شهرستان است که پس از جابه‌جایی شبکه برق امکان تعریض و چهار خطه کردن آن فراهم می‌شود.

سیاوشی با اشاره به اهمیت اجرای این مانور اظهار داشت: اگر این مانور را مدیریت توزیع برق نهاوند می‌خواست به تنهایی انجام بدهد می‌بایست چندین روز مردم این منطقه بدون برق سر کنند اما با اجرای این مانور و با مشارکت نیروهای فنی توزیع برق استان این کار در کمتر از یک روز انجام خواهد شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار نهاوند جهت ایجاد هماهنگی برگزاری مانور از ادارات هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و پلیس راهور شهرستان که در این مانور حضور دارند قدردانی کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location