سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند گفت: مجلس جدید انقلابی و در راستای خدمت‌رسانی به مردم عمل کند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به دانشجویان اروپایی و آمریکایی گفت: حق و باطل همیشه وجود داشته و دارد و امروز این دانشجویان در جبهه حق و دفاع از مظلومان قرار گرفتند و در این نامه رهبر انقلاب از این دانشجویان قدردانی کرده است.

وی اظهار داشت: با وجود همه سرکوب‌ها، اخراج از دانشگاه، کتک خوردن و برخوردها این دانشجویان همچنان بر ضد سیاست‌های استکبار و صهیونیست‌ها اعتراض می‌کنند و از حق دفاع می‌کنند.

امام جمعه نهاوند افزود: ملت‌های مسلمان راهی جز مقاومت در مقابل دشمنان ندارند و ثابت شده است که هزینه مقاومت از سازش کمتر است و این را به عینه دیده‌ایم.

وی ادامه داد: هرچه در‌ مقابل دشمنان و آمریکا عقب‌نشینی شود آن‌ها جلوتر می‌آیند و تنها راه مبارزه با آن‌ها مقاومت است.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: مجلس جدید کار خود را شروع کرده است و در روزهای آينده نیز دولت چهاردهم را مردم انتخاب می کنند تا این مجلس و دولت با همکاری بتوانند ایران قوی و با اقتدار را در سطح جهان عزتمندتر کنند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها بیان داشت: بمباران چادرهای اوارگان در رفح جنایت دیگری بود که با حمایت آمریکا و توسط صهیونیست‌ها انجام شد ولی سردمداران‌ غرب سکوت کرده اند.

وی ادامه داد: مدعیان حقوق بشر ساکت هستند و اشرار صهیونیست‌ها هم هر کاری می توانند انجام می دهند و سازمان ملل هم کاری نمی‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: امیدواریم مجلس جدید،انقلابی عمل کند و برای حل مشکلات مردم قانون‌گذاری کند.

وی به ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: وظیفه ما است که شخصی انقلابی و نزدیک به عملکرد شهید رئیسی و رجایی، مردمی، اصلح، مطیع ولایت و مقام‌ معظم رهبری انتخاب کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location