سرخط خبرها

به نیت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدشان توسط خانواده شهید رسانه «الله مراد نادری» در روستای تکه نهاوند ۲ هزار و ۵۰۰ قرص نان پخت و به صورت رایگان و صلواتی بین مردم و محرومان توزیع شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، به همت هادی نادری، برادر زاده شهید الله مراد نادری و با همکاری بسیج رسانه نهاوند و کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه به صورت یک روز کامل از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح تا غروب ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه، نانوایی روستا به نیت شهدای خدمت اقدام به پخت و توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ قرص نان به صورت رایگان و صلواتی کرد.

خانواده شهید «نادری» یکی از شهدای رسانه نهاوند و کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه و بسیج رسانه شهرستان نهاوند است که برای چندمین بار اقدام به پخت نان رایگان و نذری و توزیع بین محرومان و مردم می‌کند.

گفتنی است؛ این واحد نانوایی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، شهادت «حاج قاسم سلیمانی»، سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و ماه رمضان به صورت رایگان نان پخت کرده و بین اهالی روستا توزیع کرد.

شهید نادری یکی از مدافعان فتح خرمشهر و شهدای رسانه استان و شهرستان نهاوند و از کارکنان صداوسیمای جمهوری اسلامی است که در ۱۵ مرداد ۱۳۶۱ در منطقه عملیاتی قصر شیرین به شهادت رسید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location