سرخط خبرها

فرماندار و نماینده نهاوند از وضعیت نامناسب پایانه مسافربری این شهرستان که باعث گلایه زیاد همشهریان شده بازدید و در جریان مشکلات آن قرار گرفتند.

photo 2024 06 01 07 43 46

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، پایانه مسافربری شهر نهاوند در حالی پس از ۱۰ سال از افتتاح آن، بدون متولی و نظارت اداره می‌شود که شرایط مناسبی ندارد و باعث گلایه همشهریان شده است. مسافران از وضعیت امکانات رفاهی آن ازجمله؛ سرویس بهداشتی، روشنایی محوطه، بهداشت و نظافت محوطه، جانمایی و عدم دسترسی مناسب و گلایه دارند.

در پی گلایه مردم و مسافران و نارضایتی آن‌ها فرماندار و نماینده نهاوند از وضعیت پایانه مسافربری نهاوند بازدید میدانی کردند و اعلام کردند که شرایط موجود را در شأن نام، تاریخ و قدمت مردم نهاوند نیست.

احمدوند فرماندار نهاوند از متولیان امر خواستار رفع مشکلات موجود در پایانه شد و گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و حضور مسافران و گردشگران این وضعیت شایسته نام و قدمت شهرستان نیست.

نثاری نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: به‌هیچ‌وجه شرایط موجود پایانه مسافربری نهاوند زیبنده مردم شهرستان و مسافران نیست و کوتاهی و قصور متولیان امر پذیرفته نیست.

وی با تعیین ضرب‌الاجل برای رفع مشکلات موجود خواستار پیگیری توسط اداره راهداری به‌عنوان ناظر دولتی و ساماندهی توسط مالک بخش خصوصی در اسرع وقت شد. نثاری تأکید کرد: در صورت عدم رفع مشکلات موجود برای متولیان امر پیگیر اقدامات قانونی خواهیم شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location