سرخط خبرها

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان در جلسه ساماندهی سراب فارسبان نهاوند از هزینه‌کرد ۲۶ میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت در این منطقه خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، جلسه ساماندهی سراب فارسبان با حضور مدیران‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و منابع طبیعی، فرماندار، رئیس دادگاه و بخشدار بخش خزل، مدیران و کارشناسان شهرستان مربوطه در مجتمع گردشگری فارسبان برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان در این جلسه گفت: به منظور ساماندهی، نظارت و پیگیری مشکلات سراب فارسبان شهرستان نهاوند، نیازمند همکاری ارگان های مربوطه هستیم.

محسن معصوم علیزاده با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت در این سراب از طرف اداره‌کل میراث‌فرهنگی هزینه شده است، افزود: با توجه به نبود متولی مشخص برخی از این زیرساخت‌ها تخریب شده‌اند، لذا به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران در ایام تابستان تعیین متولی مشخصی برای نگهداری از زیرساخت‌های این سراب ضروری است.

او ادامه داد: پس از تعیین متولی در سراب‌ فارسبان، زیرساخت‌های بیشتری به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران توسط ادارات ذی ربط در سراب فارسبان ایجاد خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location