سرخط خبرها

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: دولت سیزدهم با مردمی بودن و خدمت‌رسانی گسترده باعث امیدواری مردم شد که بیان این خدمات زمینه‌ساز حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌شود.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ضرغام احمدوند گفت: دولت مردمی شهید آیت‌الله رئیسی با خدمت شبانه‌روزی در مناطق مختلف کشور موجب ایجاد امیدواری در کشور شد و کارهای زیادی را انجام داد.

وی اظهار داشت: این خدمات زیرساختی و ماندگار بودند که باید در راستای حل مشکلات مردم تداوم یابند و در شهرستان هم کارهای بزرگی انجام‌شده است.

فرماندار نهاوند با اشاره به انتخابات افزود: با توجه به تلاش‌های شهید رئیسی مردم از رئیس‌جمهور آینده انتظار دارند تا راه و روش ایشان در مردمی بودن و تلاش شبانه‌روزی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد: دستاوردهای و اقدامات انجام‌شده دولت شهید رئیسی بسیار زیاد است که باید بیان و تشریح شود چون این کار باعث امیدواری مردم می‌شود.

احمدوند گفت: همه ما وظیفه‌داریم در راستای مشارکت حداکثری مردم و زمینه‌سازی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه تلاش کنیم و در این راه بیانات رهبر معظم انقلاب را نصب‌العین قرار می‌دهیم.

وی ادامه داد: مشارکت حداکثری باعث امیدواری دوستداران انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان می‌شود و باید به این نکته توجه کنیم که بیان کارهای انجام‌شده و پیشرفت‌های اتفاق افتاده می‌تواند باعث افزایش مشارکت در انتخابات شود.

فرماندار نهاوند گفت: دشمن درصدد است ما را نسبت به آینده ناامید کند که باید در این زمینه هوشیار باشیم و با حضور حداکثری در انتخابات بار دیگر دشمنان را پشیمان کنیم.

وی در پایان با اشاره به اهمیت انتخابات پیشرو بیان کرد: هرکسی که توانایی و تریبون و مخاطب دارد باید در راستای مشارکت حداکثری اقدام کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location