سرخط خبرها

رئیس بنیاد مسکن نهاوند بیان کرد: ۴۸۶ قطعه زمین به تعداد ۸۶۰ نفر در شهرک امیرکبیر برای ساخت نهضت ملی مسکن به متقاضیان در نهاوند واگذار شده است.

 به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علی جلالوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور حل مشکل مردم در حوزه مسکن تا کنون ۴۹۳ قطعه زمین رایگان به گروه های ساخت در قالب گروه های ۱ نفره، ۳۷۰ قطعه به ۷۴۰ نفر درقالب گروه های ساخت ۲ نفره و ۱۱ قطعه زمین به ۳۳ نفر در قالب گروه های ساخت ۳ نفره به ۸۶۰ نفر در شهرک امیرکبیر نهاوند به متقاضیان واگذار شده است.

جلالوند افزود: همچنین ۲۴ قطعه از زمین های تحویلی نهضت ملی در شهرک امیرکبیر به علت واقع شدن در مسیل سیلاب از سایت شهرک حذف شده است.

وی افزود: قرار داد واگذاری اجاره عرصه با بیش از ۵۰۰ نفر متقاضی گروه ساخت منعقد شده است و مابقی نیز بزودی انجام خواهد شد.تا متقاضیان با این قرارداد با مراجعه به شهرداری و سازمان نظام مهندس نقشه و پروانه خود را دریافت نمایند و پس از آن جهت شروع عملیات ساخت به بانک مسکن جهت دریافت تسهیلات ۵۵۰ میلیون تومانی توسط بنیاد مسکن معرفی شوند.

علی جلالوند با بیان اینکه در شهر فیروزان نیز ۴۱ قطعه به ۱۲۴ نفر متقاضی در قالب گروه های ساخت سه نفره واگذاره شده است، افزود: همچنین در این شهر ۳۴ نفر موفق به اخذ پروانه ساخت شده اند، که هر ۳۴ نفر برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند که ۹ نفر از متقاضیان پس از انعقاد قرار داد درحال ساخت مسکن می باشند.

جلالوند گفت: برای تامین آب نیاز مالکان جهت ساخت مسکن در شهرک امیر کبیر اداره آب و فاضلاب نهاوند با انجام ۵۰۰ متر خط انتقال لوله آب و تاسیس سه انشعاب آب مورد نیاز را تامین کرده است.

وی ادامه داد: دو دستگاه خدمات رسان شرکت برق و گاز نیز برای تامین برق و گاز این شهرک تعهداتی داشته اند، که متاسفانه تا کنون اقدامی انجام نداده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location