سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت:حضور پرشور مردم در انتخابات، کشور ما را در مقابل توطئه‌های گسترده از جهات مختلف مصون نگه‌ می‌دارد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند جمعه ۸تیرماه با حضور در آستان مطهر شاهزاده محمدوعلی(ع) شهر نهاوند، پس از اینکه رأی خود را به صندوق رأی انداخت، با بیان اینکه‌ مقدمات و شرایط لازم برای برگزاری مقدمات و شرایط لازم برای انتخابات سالم و امن در این شهرستان فراهم شده است، گفت: برگزاری انتخابات متعدد در کشور، تجلی جمهوریت نظام، مردم سالاری دینی و اقتدار ملی است.

وی اظهار کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات و نحوه مشارکت عمومی آنان، نشان از میزان همبستگی و پشتوانه مردمی بوده و این افتخار همواره کشور ما را در مقابل توطئه‌های گسترده از جهات مختلف مصون داشته است.

وی با بیان اینکه عزت، توانمندی، سربلندی و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای مرهون خون شهدا و مشارکت مردم عزیز در صحنه‌های سیاسی است، ادامه داد: این حضور آگاهانه مردم در هر انتخابات، پشتوانه‌ای مطمئن برای منتخبان و زمینه خدمتگزاری مطلوب‌تر را فراهم می‌سازد که مسئولیت تاثیرگذار و حساسی همچون ریاست‌جمهوری نیز به‌طور قطع از این قاعده مستثنی نیست.

احمدوند تصریح کرد: از همه آحاد ملت بزرگ و شریف ایران، به‌ویژه مردم شریف و فرهیخته شهرستان نهاوند با هر گرایش و سلیقه‌ای دعوت می‌کنیم با شرکت گسترده و پرشور در انتخابات ریاست‌جمهوری، بار دیگر اهتمام خود را نسبت به سربلندی نظام جمهوری اسلامی نشان داده و همچون گذشته خالق حماسه‌ای مجدد در نظام سیاسی کشور گردند.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه ۱۴۹ شعبه اخذ رأی برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان نهاوند فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: حدود ۳‌۵۰۰ نفر نیز عوامل جمع‌آوری آرا و ‌دست‌اندرکار برگزاری این دوره از انتخابات در شهرستان هستند.

امام جمعه نهاوند نیز گفت: برگزاری انتخابات نشان می‌دهد که مردم‌سالاری دینی و رأی و نظر مردم در اداره کشور اهمیت دارد و این ویژگی، جمهوری اسلامی ایران را از دیگر نظام‌های سیاسی جهان متمایز کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی تصریح کرد: انتخاب رئیس جمهور اصلح به عنوان بالاترین شخص اجرایی کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در این میان مشارکت مردم و حضور گسترده در این عرصه از اصلی‌ترین ابزار تحقق این مهم محسوب می‌شود.

وی بر مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح و ادامه دهنده راه شهید جمهور آیت‌الله رئیسی تاکید کرد و افزود: کسانی که رأی می‌دهند باید رضای خدا را مدنظر داشته باشند و باید بر اساس حق و حقیقت قضاوت کنیم و رأی بدهیم.

مغیثی با تأکیدبراینکه حضور در انتخابات تکلیف شرعی و وظیفه ملی‌ است و مشارکت حداکثری مایه استحکام نظام و وحدت ملی است، خاطرنشان کرد: انتخاب اصلح می‌تواند ضامن تداوم اقتدار ملی در عرصه‌های داخلی و خارجی باشد، بنابراین همه کسانی که دل در گروی پیشرفت، آبادانی و تعالی ایران اسلامی دارند باید به پای صندوق‌ها بیایند و فرد اصلح را انتخاب کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location