سرخط خبرها

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: دو پروژه استخر بانوان نهاوند و خوابگاه ورزشکاران تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری رسیده و افتتاح می‌شوند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین مسعود علی‌بخشی در بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی نهاوند گفت: شهرستان نهاوند در رشته‌های مختلف ورزشی استعدادهای زیادی دارد و توسط ورزشکاران این شهرستان مدال‌های زیادی در سال جاری کسب شده است.

وی اظهار داشت: بانوان نهاوندی یکی از نقاط قوت ورزش شهرستان هستند و در رشته‌های مختلف افتخار آفرین هستند. علی‌بخشی افزود: برای حمایت از ورزش شهرستان نیاز به ایجاد زیرساخت و مکان‌های ورزشی مناسب داریم و این کار در دستور کار مجموعه قرار دارد.

وی به پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی شهرستان اشاره کرد و گفت: با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری شهید آیت‌الله رئیسی به استان همدان و با حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسئولان ارشد شهرستان درصدد هستیم تا برخی از این پروژه‌ها به اتمام برسند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند ادامه داد: پروژه استخر بانوان روند پیشرفت فیزیکی قابل توجهی دارد و امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۳ افتتاح و به بهره برداری برسد.

وی افزود: با توجه به اهمیت میزبانی از تیم‌های ورزشی در شهرستان، تجهیز و افتتاح خوابگاه ورزشکاران نیز در دستور کار است و با توجه به پیشرفت این طرح انشاالله تا پایان سال جاری این پروژه نیز افتتاح می‌شود و جامعه ورزشی شهرستان از این دو مکان ورزشی بهره‌مند خواهند شد.

علی‌بخشی گفت: برای بررسی مشکلات از سالن چند منظوره حجاب، خانه وزنه‌برداری، خانه جودو و همچنین سالن کشتی مهندس حسین علیمرادیان بازدید‌هایی داشتیم تا بتوانیم‌ با حل مشکلات کمکی به ورزشکاران عزیز شهرستان داشته باشیم.

وی بیان کرد: برای استفاده بهینه و مناسب از مکان‌های ورزشی به صورت مستمر از آن‌ها بازدید می‌شود و نکاتی برای نگهداری بهتر به متولیان تذکر داده می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند در پایان‌ اظهار داشت: بازدیدها از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی نیز به صورت دوره‌ای ادامه دارد تا بتوانیم با افتتاح آن‌ها سرانه ورزش شهرستان را افزایش دهیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location