سرخط خبرها

دکتر حسین مرادی مخلص رئیس دانشگاه دختران نهاوند ضمن خیر مقدم به وزیر محترم علوم و استاندار همدان که جهت افتتاح دانشگاه ملی دختران به نهاوند آمده اند ، اظهار داشت: این دانشگاه حاصل تلاش‌ها و پیگیری‌های کسانی است که خالصانه پای کار این دانشگاه بودند تا کار ساخت و تجهیزات این دانشگاه به پایان برسد.

وی افزود : این دانشگاه در سال ۸۱ و در قالب دانشگاه تربیت بدنی فعالیت می کرد.

مرادی مخلص در ادامه در خصوص ساختمان این دانشگاه گفت:ساختمان دانشگاه دختران نهاوند یک ساختمان استیجاری بود که با پیگیری های نماینده پرتلاش شهرستان مشکل اصلی این دانشگاه نیز برطرف شد و در حال حاضر این دانشگاه با زیربنای ۴۸۶۰ متر مربع ای بالغ بر ۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی ساخته شده است که فردا با حضور وزیر علوم و استاندار همدان این ساختمان افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه این دانشگاه تنها دانشگاه تک‌جنسیتی غرب کشور است، اظهار داشت: اکثر دانشجویان این دانشگاه از شهرها و استان‌های دیگر هستند که نیاز به خوابگاه داشتند و با توجه به اینکه جایگاه فعلی خوابگاه‌دانشگاه مناسب نبود چندی پیش کلنگ خوابگاه ۲۵۰ نفره توسط معاون وزیر علوم در محوطه دانشگاه تازه تاسیس زده شد.

رئیس دانشگاه ملی نهاوند درخصوص ثبت مقالات ISI گفت : دانشگاه نهاوند در دو سال گذشته نسبت به قبل ۷۲ درصد افزایش ثبت مقالات ISI داشته است.

مرادی مخلص در ادامه در خصوص اعضای هیئت علمی دانشگاه نهاوند بیان کرد: اعضای هیئت علمی دانشگاه نهاوند از ۹ نفر به ۱۶ نفر رسیده و این تعداد در مهر ۹۸ به ۲۴ نفر خواهد رسید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location