سرخط خبرها

مهندس شاهرخی استاندار همدان در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید دانشگاه ملی دختران نهاوند ، ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: مقاومت، آزادگی و شجاعت مردم شهرستان نهاوند بالاخص گروه انقلابی ابوذر نهاوند در تاریخ به نیکی ثبت شده است.

وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرستان نهاوند گفت : نگاه به حرکت های انقلابی که در شهرستان نهاوند صورت گرفته بسیار برجسته است و در تاریخ انقلاب کاملا خودنمایی می کند.

شاهرخی با بیان اینکه در اوایل انقلاب هم نهاوند و جوانان نهاوند پیشتاز بودند، اظهار داشت: اولین خطه ای که مجسمه منحوس شاه را پایین کشیدند ،همین شهرستان نهاوند بودند و در زمان جنگ نیز از شهرستان شاهد حضور فرماندهان و دلاورمردان رشیدی بودیم .

وی با اشاره به اینکه امروزه نیز از نهاوند شاهد برجستگی زیادی هستیم ، بیان داشت: نقش نهاوند و مردمش بسیار ستودنی است چرا که همیشه و در همه صحنه ها حضور پرشور داشته اند .

استاندار همدان با بیان اینکه تلاش آقای دکتر بهرام نیا برای توسعه نهاوند قابل تقدیر است گفت : در سه ماه، حضور 3 وزیر در نهاوند و گرفتن ردیف ملی جهت اجرای چهار پروژه حیاتی برای نهاوند از جمله این اقدامات ایشان در جهت رشد و توسعه شهرستان است ، که از تلاش های ایشان تشکر می کنیم چرا که برای پیگیری امور شهرستان نهاوند انصافا قرار ندارد .

وی در ادامه تصریح کرد: امروز ما نهاوند را بیش از هر زمان دیگری در ریل توسعه و پیشرفت می بینیم و این جنب و جوش بسیار مطلوبی که در شهرستان نهاوند وجود دارد ما هم سعی می کنیم آن را توسعه و گسترش دهیم و این توسعه با وحدت بین نماینده و فرماندار پر تلاش شهرستان ارتقا داده می شود و آهنگ توسعه زده خواهد شد .

شاهرخی تاکید کرد : کارهای بزرگی درنهاوندانجام شده ویا درحال انجام است ، که نمونه های عینی آن توسعه آموزش عالی و گردشگری شهرستان و یا آغاز عملیات اجرایی سد گرین و یا چهارخطه کردن محورنهاوند،فیروزان وکنگاوراست که از خواسته های چندین ساله مردم شهرستان است.

استاندار همدان با تأکید بر اینکه وجب‌به‌وجب خاک نهاوند و مردمانش برای من آشناست، گفت: امروز نهاوند به یک کارگاه توسعه تبدیل‌شده است و با پیگیری‌های صورت گرفته از طرف فرماندار شهرستان و نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در سطوح مختلف تحول قابل‌توجهی صورت خواهد گرفت .

وی تصریح کرد: ۶۹ پروژه‌ای که در این ایام کلنگ زنی و افتتاح‌شده‌اند نشان از این مهم دارد.

شاهرخی با اظهار به اینکه نشانه‌های پویایی و توسعه شهرستان نهاوند متصاعد می‌شود، گفت: در حال حاضر ازلحاظ سرعت اجرایی پروژه‌ها نهاوند خوب است به دنبال تسریع بخشیدن به این مهم هستیم و همه ما در این راستا وظیفه‌داریم.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی محورهای ارتباطی و سد گرین از آرزوهای چندین ساله مردم نام‌آشنای نهاوند بوده است، گفت:امیدواریم با اقداماتی که تاکنون انجام‌شده بتوانیم این مهم را به نتیجه برسانیم.

سید سعید شاهرخی در خاتمه گفت : امیدوارم فردا مردم نمایش قدرتی از خود نشان دهند و تجدید بیعتی با مقام معظم رهبری داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location