سرخط خبرها

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه شهرستان نهاوند پیش از ظهر دوشنبه ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ در جمع مردم این شهرستان با اشاره به آیه ۱۱۲ سوره آل عمران گفت : اگر خیلی به شما برسد دشمنان ناراحت خواهد شد ، اگر مصیبتی به شما برسد دشمنان خوشحال خواهند شد و خداوند در این آیه به ما راهکار نشان می‌دهد ، اگر مقاومت کنید و تقوا پیشه کنید و با خدا باشید و توطئه دشمنان به خودشان بر خواهد گشت.

امام جمعه نهاوند اظهار داشت : چهل سال است که هر رئیس جمهوری در آمریکا روی کار آمده رجز خوانی کرده، عربده کشی کرده، تهدید وتحریم کرده، ولی به برکت حضور مردم و امدادهای خداوند انقلاب در چهل سالگی اش به اوج اقتدار و عزت رسیده است.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی قصد دارد ایران اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد و به خود وابسته کند اما مردم انقلاب اسلامی ایران همواره هوشیار بوده و پای آرمانهای امام و شهدا ایستاده اند و این را با به ثمر نشاندن دویست هزار شهید گلگون کفن به ثبت رسانده اند .

وی در خاتمه گفت: مردم ایران اسلامی علیرغم همه توطئه ها و دشمنی ها که از ابتدای روی کار آمدن انقلاب بر علیه ایران صورت گرفته ایستادگی کرده اند و امسال با عزت و اقتدار جشن چهل سالگی انقلاب را با شکوهتر از سالهای گذشته برگزار ‌کرده اند تا کور شود هر آنکه نتواند دید .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location