سرخط خبرها

شهردار نهاوند از توزیع کیسه زباله و هیزم در روز طبیعت خبر داد و گفت: این اقدام توسط شهرداری در میادین عارف،سیدالشهدا و آیت الله علیمرادیان در روز 13 بدر انجام می گیرد.

محمد حسین پور با اشاره به اینکه امسال نیز شهرداری شاخه‌های خشک درختان هرس شده را جمع‌آوری کرده ،تصریح کرد: از ساعات اولیه صبح روز ۱۳ فروردین ‌ماه این هیزم‌ها در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

حسین پور هدف از توزیع این هیزم ها در بین شهروندان را جلوگیری از شکستن شاخه های درختان بیان نمود و افزود: حفاظت از محیط زیست و طبیعت وظیفه همگانی است و شهروندان بایستی رفتارشان طوری باشد که به محیط زیست آسیبی وارد نشود چرا که طبیعت میراث ما به آیندگان است و باید در حفظ این میراث تلاش نماییم.

شهردار نهاوند خاطر نشان کرد: با پیش بینی وجود زباله در روز طبیعت به منظور کنترل بهتر پسماند های شهری و جلوگیری از آلودگی محیط زیست و فرهنگ سازی تفکیک زباله در بین مردم شهرداری اقدام به توزیع کیسه های زباله بین شهروندان و مسافران خواهد کرد.

شهردار نهاوند در پایان از شهروندان خواستار شد؛هنگام پناه بردن به طبیعت در روز ۱۳ بدر رعایت اخلاق طبیعت گردی را به هم نوعان خود آموزش و ضمن رعایت هنجارهای محیط زیستی واخلاق طبیعت‌گردی،این روز را فرصتی برای آشتی با طبیعت قرار دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location