سرخط خبرها

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند گفت: با وجود نامساعد بودن هوا و بارش‌های اخیر بیش از 15 هزار نفر اماکن متبرکه نهاوند را زیارت کردند.

حجت‌الاسلام فیض‌الله اسدپور اظهار کرد: امامزادگان نهاوند به عنوان قطب‌ فرهنگی در ایام نوروز مورد استقبال زائران قرار گرفت.

وی گفت: به طور متوسط روزانه بیش از 2 هزار نفر از اماکن متبرکه و امامزادگان نهاوند بازدید کرده که بقاع متبرکه شاهزاده محمد(ع) و امامزاده ابراهیم(ع) بیشترین زائران را داشته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در پنج امامزاده گفت: نوروز امسال طرح آرامش بهاری در پنج امامزاده شاخص نهاوند با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و تعمیق باورهای دینی برگزار شد.

وی گفت: برای اجرای این طرح و ارائه خدمات فرهنگی و پاسخ به پرسش‌های مراجعین 6 نفر از مبلغان بومی و غیر بومی در اماکن مربوطه مستقر و برنامه‌هایی را اجرا کردند.

اسدپور از برپایی خیمه‌های معرفت در سه بقعه امامزاده محمد(ع)، امامزاده ابراهیم(ع) و امامزاده جعفر(ع) خبر داد و گفت: در تعطیلات نوروز «خیمه‌های معرفت» در سه امامزاده شاخص شهرستان برگزار شد که استقبال خوبی از آن به ویژه در بخش نوجوانان به عمل آمد.

وی با اشاره به بارش‌های اخیر و برودت هوا افزود: امسال بارش‌های اخیر و سردی هوا میزان بازدید از اماکن متبرکه را تحت تاثیر قرار داد و در مقایسه با سال گذشته کاهش پیدا کرد اما در عین حال در روزهایی که هوا مساعد بود مردم استقبال چشمگیری از این اماکن و زیارت قبور امامزاده‌ها داشتند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location