سرخط خبرها

حجت الاسلام والمسلمین صادق صالح در اجتماع بزرگ حافظین حریم خانواده ناحیه نهاوند نقش خانه و خانواده را بسیار مهم دانست و اظهار داشت : نقش خانواده آنقدرمهم است که کسی حسینی نمی شود مگر اینکه مدافع خانواده باشد.

وی افزود: خانواده یکی از مقدس ترین کلمات تاریخ ، مذهب ، دین و قرآن است.

وی در ادامه اظهار داشت: دشمنان ما گفته اند که اگر میخواهیم ملت ایران را نابود کنیم یک راهش به لجن کشاندن مادر و زن در خانواده های ایرانی است.

وی خطاب به دشمنان گفت: وقتی شما هم بی حجابی و بدحجابی را لجن میدانید و مخالف آن هستید چطور میخواهید زن و مادر ایرانی را به لجن بکشانید؟

وی همچنین خطاب به حاضرین در این اجتماع گفت : پیشنهاد میکنم نامه بازیگر معروف آمریکایی (چارلی چاپلین) را به دخترش حتما مطالعه کنید ، این نظر یک آمریکایی و به نظر ما کافر است.

وی در خاتمه با اشاره به منویات اخیر مقام معظم رهبری(ارتباط بین با حجاب ها و بد حجاب ها ) و سخنان گوهر بار امام خمینی (ره) در سال ۱۳۱۴ ( کشف حجاب و رضا خان بی سواد ) و با بیان اینکه هیچکس را در دنیا پیدا نمی کنید که مخالف حجاب باشد فقط در محدوده حجاب با هم بحث داریم گفت :فطرت انسانها اینگونه است و همه عالم موافق حجاب و مخالف بدحجابی است و هیچکس در عالم مخالف حجاب خلق نشده است ، اما ممکن است جای ارزش و ضد ارزش ها را با هم عوض کنند .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location