سرخط خبرها

: امام جمعه نهاوند:

صبح امروز اصحاب رسانه شهرستان به مناسبت هفته خبرنگار با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مغیثی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار داشت: خداوند در قرآن به صراحت فرموده است آنچه که به آن علمی ندارید عنوان نکنید و خبرنگاران هم چنین در کار خود برای تشخیص حق و باطل تا به صحت اخبار خود اطمینان پیدا نکردند نکنند شغل شما در لبه پرتگاه است و باید به حرفی که میزنید دقت کنید.

وی افزود: خودمان را طرف حساب خدا بدانیم ، یابد حرفهایی که از رسانه ها شنیده می شود یقینا متوجه خود آنها نیز خواهد شد.

وی تصریح کرد: نگاه و قلم اصحاب رسانه بایدنسبت به مسائل جامعه دلسوزانه و خداپسندانه باشد و زمینه خدمت به مردم را فراهم سازد.

امام جمعه نهاوند درادامه با اشاره به اینکه خبرنگاران باید تمامی مسائل شهرستان را مد نظر داشته باشند و به مشکلات مردم رسیدگی کنند ، گفت: بعضی مشکلات هستند که کمتر به آنها پرداخته می شود آنها را پیگیری کنید اخبار منفی کمتر توجه کنید و منافع نظام و انقلاب را مد نظر داشته باشید.

وی با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه سلام الله علیهاو همچنین با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ازدواج بیان کرد: در امر مقدس ازدواج به معنویات قطع کنید و مادیات را در حاشیه قرار دهید اصحاب رسانه و قلم در این بحث ملاک را از مادیات به معنویات سوق بدهند و آن را در جامعه ترویج دهند‌.

مغیثی در پایان گفت : مسئولین و خبرنگاران مسائل فرهنگی وضعیت و مناسبت ها را مدنظر داشته باشند و سعی کنند بنا به مناسبت ها و مسائل فرهنگی اقدام کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location