سرخط خبرها

افتتاحیه نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه ، دکتر حسن بهرام نیا نماینده مردم شریف نهاوند در مجلس شورای اسلامی ، سرهنگ کامران کریمی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند و جمعی از خانواده های شهدا در سالن اندیشه مجتمع فرهنگی امام خمینی هنری(اداره ارشاد اسلامی)این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه شهرستان نهاوند در این مراسم که با حضور خانواده های معظم شهدا صورت گرفت گفت: جشنواره فیلم عمار به دستور مقام معظم رهبری بعد از فتنه ۸۸ به جریان افتاد و علتش این بود که در جریان فتنه ۸۸ گویا عده ای فریب خورده بودند و می‌گفتند که نمیدانیم حق با چه کسی است یک طرف مقام معظم رهبری است و طرف مقابل فریب خوردگان .

وی افزود : نمونه این ماجرا در جنگ صفین اتفاق افتاد عده ای حضرت علی (ع) آمدند و گفتند ما نمی‌دانیم حق با شماست یا معاویه هر دو یار پیغمبر بودید ، هر دو نماز می خوانیم مانده ایم چه کنیم حتی عده‌ای کنار کشیدند و گفتند نه به معاویه کمک می‌کنیم نه به علی (ع) نهایت هنرشان این بود .

وی در ادامه تصریح کرد: امام هم آنها را حواله داده به عمار ، عمار هم یک ملاک را در دست داشت و گفت ببینید علی (ع)یک طرف با پرچم پیغمبر است و معاویه هم یک طرف دیگر با پرچم پدرش ابوسفیان ، آن زمان که شک نداشتید حق کدام است و باطل کدام است الان هم شک نکنید .

امام جمعه نهاوند اظهار داشت : امروز هم شک نکنید پرچمها همان پرچم هاست فقط افراد تغییر کرده است و خود این موضوع باعث شد که عده ای از خواب غفلت بیدار شوند و متوجه شوند که حق و باطل را بایدبشناسند.

حجت الاسلام و المسلمین مغیثی بیان کرد : زمانی حق و باطل پیامبر و ابوسفیان بودند علی علیه السلام و معاویه بودند و امروز این حق و باطل در چهره امام و سلطنت‌طلب‌ها و آمریکا و صهیونیسم و ... است .

وی افزود : در جبهه حق و باطل یک پرچم بر دوش مقام معظم رهبری مراجع تقلید ، بزرگان دین ، اسلام ناب ، اهل بیت و شیعه است و در مقابل آن پرچم دیگر به دوش ترامپ و نتانیاهو و... است و این جنگ ادامه داشته و خواهد داشت و در زمان امام زمان هم ادامه خواهد داشت .

امام جمعه نهاوند گفت: حق و باطل رابشناسید ، موضعتان را مشخص کنید و آنچه خدا بر شما واجب کرده انجام دهید ، بقیه دیگر اهمیتی ندارد .

وی در پایان با تأکید بر اینکه امروز نیاز است فیلم‌سازان انقلابی در این عرصه برای روشنگری ورود پیداکنند، گفت: فیلم‌سازان ابعاد فتنه‌های۷۸ و ۸۸ و غیره را برای مردم به تصویر بکشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location