سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهاوند، گفت: به منظور گرامیداشت نام و خاطره عالم ربانی و برجسته حوزه علمیه نهاوند آیت الله محمدی و به پاس بیش از ۳۰سال خدمات و مدیریت ایشان در حوزه علمیه شهرستان نهاوند پیشنهاد می شود خیابان یا مکانی در شهر را به نام این عالم فقید نامگذاری شود.

وی با تاکید بر ضرورت زنده نگهداشت یاد و خاطر بزرگان و عالمان وارسته ای چون آیت الله محمدی، گفت: نسل جوان جامعه ما باید بدانند که برای حفظ این نظام و انقلاب و همچنین اشاعه فرهنگ ناب اسلامی در جمهوری اسلامی چه افرادی از خود گذشته اند و تمام عمر خود را وقف این راه نموده اند.

در ادامه سرهنگ علی مختاری ضمن قدردانی از اقدامات مجموعه شهرستان به ویژه نیروهای بسیج و شبکه بهداشت و درمان در اجرای طرح شهیدحاج قاسم سلیمانی برای کنترل ، مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا اظهار کرد: در این طرح اقدامات خوبی برای شناسایی و کنترل بیماری در بخش ها و روستاهای شهرستان صورت گرفته و نتایج کار نیز در سه هفته گذشته مطلوب و رضایت بخش است.

وی گفت: با توجه به فرارسیدن سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی نیاز است هماهنگی برنامه‌های ترویج مکتب سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مسئولین ادارات ، کمیته‌ها و رسانه ها به منظور تشریح و معرفی برنامه‌های سالگرد شهید سلیمانی اقدامات لازم صورت بگیرد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از دستگاه های متولی به ویژه اداره صمت و اتاق اصناف نهاوند خواست در طرح نظارتی ویژه شب یلدا با کنترل قیمت ها و بازار زمینه رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location