سرخط خبرها

کمیته مدیریت شهری و فضاسازی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور شهردار و روابط عمومی های ادارت و هیات اندیشه ورزان برگزار شد.

شهردار نهاوند در این نشست با اشاره به اهمیت روابط عمومی در انتقال اقدامات صورت گرفته به شهروندان گفت: امسال با توجه به شرایط خاص کشور، می‌طلبد که تمامی اعضای کمیته فضاسازی دهه فجر به شکل شایسته‌تر و متفاوت‌تر نسبت به سال‌های قبل تزئینات شهری را انجام دهند.

محمد حسین پور از برگزاری مراسم پیاده روری عمومی همزمان با اولین روز از آغاز دهه مبارک فجر خبر داد و خاطر نشان کرد:شهرداری با همکاری ادارت اقدام به برگزاری ایستگاه تلاش و خدمت (عملکرد ادارات) با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده در سطح شهر خواهد نمود.

حسین پور با تاکید بر مردمی برگزار کردن مراسم دهه فجر افزود:فضاسازی باید با استفاده از ایده‌های نوآورانه و خلاق انجام بگیرد تا مردم این تغییر را در درون فضای شهری به‌طور محسوس احساس کنند و همه برای برگزاری باشکوه جشن‌های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی تکلیف و تعهد دارند و ادارات باید برنامه‌ریزی لازم جهت فضاسازی درب ادارات خود را انجام دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location