سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، امیر بحیرایی  رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه کمیته فرهنگی و رسانه سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) گفت : انتقال افکار امام خمینی(ره) به نسل نو یکی از بهترین راه ها برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است و باید به سهم خود در تحقق این هدف کوشید.

وی بر بهره برداری فرهنگی از برنامه های مربوط به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تاکید کرد و گفت: در پناه برگزاری چنین مراسمی باید مشکلات و آسیب های فرهنگی خود را برطرف کرد.

وی  با بیان اینکه هرچه داریم از امام خمینی(ره) و خون پاک شهدا است، اضافه کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران از اقتدار، اعتبار و جایگاهی شایسته در دنیا برخوردار است به خاطر قیام بنیان گذار انقلاب و در ادامه رهبری های مقام معظم رهبری است.

مسئول کمیته فرهنگی و رسانه  ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)نهاونداستفاده از ظرفیت ائمه جماعات  و  برگزاری سخنرانی در راستای تبیین شخصیت الهی حضرت امام خمینی (ره) در بین مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان  در مساجد و هیئات مذهبی ،  فضاسازی، تولید محتوا در فضای مجازی، برپایی محافل انس با قرآن  و ختم صلوات  توسط تشکل های قرآنی، برپایی ایستگاه صلواتی توسط هیئات مذهبی  در نقاط مختلف شهرستان، برگزاری مسابقه  کتابخوانی با موضوع وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره). ویژه برنامه های سوگواره در کانون های فرهنگی و هنری مساجد ،نمایشگاه عکس  و  پوستر ، نقاشی ، عصر شعر و خاطره ،ویژه برنامه سوگواره ، غبار روبی مزار شهدا ،دعوت و اعزام خانواده های شهدا  به مرقد مطهر امام  (ره) و توزیع عکس شهدا  در مصلی و سطح شهرستان را از جمله این برنامه های فرهنگی و مذهبی  دانست. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location