سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نهاوند، مهندس ناصری فرماندار نهاوند به همراه معاون عمرانی، رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند از پروژه های ورزشی در دست ساخت شهرستان بازدید کردند و در جریان آخرین روند اجرایی آنها قرار گرفتند.

ناصری فرماندار نهاوند با تاکید بر لزوم پیگیری ویژه جهت به بهره برداری رسیدن پروژه استخر مجموعه ورزشی بانوان و خوابگاه ورزشی شهرستان، تصریح کرد: این مهم در دستور کار قرار دارد و در این راستا جلساتی با مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان برنامه ریزی شده است.

وی در ادامه ضمن بازدید از خوابگاه تازه تجهیز مجموعه ورزشی بانوان، تصریح کرد: خوشبختانه در حوزه ورزش و جوانان شهرستان اقدامات خوبی انجام شده است اما با توجه به پتانسیل ورزشی شهرستان این مهم همچنان نیازمند توجه است.

در ادامه مهرداد سعدی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند تصریح کرد: بنا بر گفته پیمانکار این دو پروژه از زمان عقد قرارداد با پیمانکار فعلی تا کنون استخر مجموعه بانوان نهاوند و خوابگاه ورزشی مجموعا دارای 58 درصد پیشرفت فیزیکی هستند.

وی با اشاره به بازدید مستمر از پروژه های نیمه کاره ورزشی نهاون، گفت: آنچه برای مجموعه ورزش و جوانان نهاوند بیش از هرچیز مهم است به نتیجه رساندن پروژه های نیمه کاره است که در این راستا با توجه به پیگیری های صورت گرفته توسط فرماندار و نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان همدان اقدامات خوبی صورت گرفته است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location