سرخط خبرها

امروز کشتی همدان شاهد اتفاقی میمون بود اتفاقی که کشتی در زمان حال بیش از داشتن مدال های رنگارنگ به آن نیاز دارد .

انتظارات عاشقان کشتی استان از این ورزش پر افتخار بسیار است و این مطالبات بحقی است که بواسطه مدالهای رنگارنگ المپیکی فرزندانش از گذشته ایجاد شده بود.

کشتی امروز بیش از نیاز به داشتن کسب سکوه های قهرمان کشوری تشنه وحدت و همدلی وبرادری است ،وحدتی که سالها ورزش مظلوم کشتی در حسرت آن هستند.

امروز در کلاسی آموزشی که به همت کمیته آموزش و تدریس نایب قهرمان المپیک مسعود مصطفی جوکار برگزار شد همه مربیان و قهرمانان گذشته آمدند،این دومین کلاس آموزشی است که همه بزرگان بدون منیت در آن شرکت کردند .

قهرمانان بنام گذشته مان چون علی محمد مالمیر ،سعید ابراهیمی و عباس بیگلربیگی بزرگانی چون حسین بختیاری و حضور ارزشمند دکتر مهرداد سعدی نژاد در این کلاس نشان از آن دارد که کشتی استان با همت واراده ای مثال زدنی می خواهد عقب ماندگی های گذشته را جبران کند .

هیات کشتی استان امروز دست هر منتقد منصف و حامی دلسوز را برای ارتقا کشتی به گرمی می فشارد .

هیات کشتی استان اگر برای کسب مدالهای دومی میثم جوکار و مسعود کمروند در مسابقات قهرمانی کشور می بالد نه بخاطر این است که این مدالها دست آورد این هیات است بلکه می خواهد با این مدالهایی که خیلی ها آنها را تتمه کشتی استان می داند امید را در کشتی زنده کند و گرنه بهتر از هر کس می داند که کفگیر کشتی استان سالهاست که به ته دیگ خورده است .

اما چون سیاست هیات فاصله گرفتن از حاشیه است بدنبال عقب گرد نیست و با احترام به همه بزرگانی که برای کشتی استان زحمت کشیده اند در پی جستن راهی نو برای کشتی استان است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location