سرخط خبرها

اداره کل ورزش و جوانان شهرستان نهاوند در بیانیه ایی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز 13 ابان ، در پیامی از جامعه ورزش و جوانان خواست در این راهپیمایی همچون گذشته حضور پرشور داشته باشند .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند به مناسبت فرارسیدن 13 آبان ماه پیام دعوت از جامعه ورزشی شهرستان جهت حضور در این روز بزرگ را صادر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

بار دیگر فرارسیدن سیزدهم آبان نوای استکبارستیزی ملت بزرگ ایران را در کشور طنین‌انداز کرد.روزی که به همه‌ی دنیا نشان داد، همه قدرت‌های بزرگ اما شیطانی و طاغوتی از درون پوچ و پوشالی‌اند.

سیزدهم آبان روزی است که در آن ملت ایران به همه مستضعفان آموخت که می‌توانند در برابر مستکبرین عالم بایستند و می‌توانند هویت خود در نفی قدرت‌های استعماری تعریف نمایند.این حماسه چنان شکوهمند و کوبنده بود که امام راحل آن را انقلاب دوم و حتی بزرگ‌تر از انقلاب اول یعنی سرنگونی رژیم شاهنشاهی دانستند.

جامعه ورزش و جوانان شهرستان نهاوند در این روز اعلام می‌دارد که آمریکا همچنان شیطان بزرگ و دشمن شماره یک انقلاب اسلامی و ملت ایران به شمار می‌رود و لزوم هوشمندی و هوشیاری برابر سیاست‌ها و نقشه‌های شیطانی به همگان نسبت به پروژه نفوذ دشمن هشدار می‌دهد .قطعاً ملت بصیر و انقلابی ایران بر این حقیقت روشن واقف‌اند و این بار نیز همچون گذشته، دشمن را ناکام گذاشته و دستان پلید آن‌ها را کوتاه خواهند نمود.

جامعه ورزش و جوانان شهرستان نهاوند ضمن تجدید پیمان خود با معمار کبیر انقلاب اسلامی، شهدا و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و دعوت از اقشار و آحاد ملت عاشورایی و انقلابی استان به‌ویژه جامعه ورزش و نسل جوان و دانشجویان و دانش‌آموزان مؤمن و دشمن‌ستیز برای حضور پرشور گسترده و انقلابی در تظاهرات سراسری 13 آبان ماه و طنین‌انداز کردن شعارهای هیهات من‌الذله و مرگ بر آمریکا و نمایش تمام‌عیار سازش‌ناپذیری خود برابر جبهه دشمن اعلام می‌دارد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location