سرخط خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: مجامع خیرین ازدواج در استان همدان تقویت می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند، محسن جهانشیر در جمع هیئت‌مدیره مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند، اظهار کرد: فعالیت در حوزه امورات مربوط به جوانان ارزشمند است چراکه ازدواج سنت حسنه و به یادگار از پیامبر گرامی اسلام و ائمه معصوم است.

وی با تأکید بر اینکه امروز همه ما وظیفه‌داریم در راستای تسهیل این امر قدم برداریم، گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان در استان مسئول و برنامه‌ریز برای تحقق اهداف تعریف‌شده است و در راستای به نتیجه رسیدن برنامه از تمامی ظرفیت‌ها استفاده خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه خیرین امر ازدواج یکی از فرصت‌ها و نعمت‌های این حوزه هستند، گفت: رؤسای ادارات شهرستان‌ها وظیفه‌دارند برابر قوانین و مقررات هر آنچه در توان دارند برای این امر مهم به کار بگیرند چراکه کاهش سن ازدواج و سامان گرفتن جوانان در کلان موجب کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی می‌شوند.

وی تصریح کرد: امروز خیرین ما در این حوزه باوجودی ناب و خالصانه قدم برمی‌دارند ما نیز به‌پاس این ایثار باید این عزیزان را موردحمایت قرار دهیم چراکه موجب انتفاع عموم می‌شوند.

جهانشیر در پایان از آغاز فعالیت مجمع خیرین ازدواج در چند شهر استان خبر داد و گفت: مجامع خیرین ازدواج در استان همدان تقویت می‌شود.

در ادامه مهرداد سعدی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند، تصریح کرد: خوشبختانه بحث مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند با ورود مؤثر و خداپسندانه خیران نیک‌اندیش شهرستان دارای عملکرد مثبت و مورد توجهی است.

وی با اشاره به توجه ویژه امام‌جمعه نهاوند به این امر مهم، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط مجمع خیرین شهرستان همایش گل‌ریزان به‌صورت فصلی با حضور خیران برگزار می‌شود که به حمدالله توفیقات خوبی نیز حاصل می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند با اشاره به اینکه در آخرین برنامه این مجمع از محل نیات خیر، خیرین بیش از ۵۰ میلیون تومان وجه نقد و غیر نقد جمع‌آوری شد، گفت: مجمع خیرین نهاوند یک پایگاه قوی و مطمئن هستند که یک پایگاه اجتماعی مهم برای اداره ورزش و جوانان شهرستان محسوب می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location