سرخط خبرها

: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند:

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند، مهرداد سعدی نژاد صبح سه شنبه در جلسه هماهنگی فجر تا نوروز که با حضور روسای هیئت های ورزشی کوهنوردی، دوچرخه سواری، ورزش های روستایی و بومی محلی و ورزش های همگانی برگزار شد، اظهار کرد: طرح ملی ورزشی فجر تا نوروز همزمان با سراسر کشور از اول بهمن ماه تا ۲۰ فروردین اجرا می شود.

وی توجه به سلامت و نشاط عمومی جامعه را از برنامه‌های مهم ورزش و جوانان دانست و اظهار کرد: هدف از برگزاری این طرح توسعه ورزش همگانی و سلامت جامعه است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند نژاد با بیان اینکه در قالب این طرح برنامه‌های متنوع وجذاب ورزشی تدارک دیده شده است، گفت: طرح ملی فجر تا نوروز برای ارتقاء سلامت مردم و افزایش شور و نشاط اجتماعی برگزار می‌‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت ورزش برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار بالاست، گفت: در راستای اجرای این طرح حدود ۱۴ غرفه اموزشی، خدماتی و ورزشی در معابر عمومی برای آشنایی بیشتر مردم ایجاد می شود.

سعدی نژاد افزود: از جمله برنامه های اجرایی در این طرح همایش پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهپیمایی و غیره است که از پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه آغاز می شود.

وی گفت: حضور در این طرح برای عموم مردم، جوانان و نوجوان در دوبخش آقایان و بانوان بلامانع است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location