سرخط خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: ورزشکاران و جوانان زندگی خود را بر مدار شهدا استوار کنند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حمید سیفی در آئین گرامیداشت شهید علیرضا شمسی پور که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با حضور فرزند شهید و همرزمان ایشان برگزار شد، اظهار کرد: شهید شمسی پور برند خاص استان همدان است که در سراسر ایران اسلامی و کشورهای جبهه مقاومت شناخته شده است.

وی با بیان اینکه اخلاق نیکو، دست پاکی، تطابق گفتار با عمل شهید شمسی پور موجب عزت ایشان شد، گفت: شهید شمسی پور به ما یاد داد که بدون راننده و تشریفات هم می توان کار کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، تصریح کرد: شهید شمسی پور تعهد عاطفی و عشقی به سیستم داشتند و با گذشتن از نفس خود به لقاء الله پیوستند.

وی با اشاره به اینکه شهید شمسی پور راه تداوم انقلاب را برای ما ترسیم کردند، گفت: شهدا در تمامی امورات ما دخیل هستند و برای ما برنامه نوشتند تا بهتر زندگی کنیم.

سیفی تصریح کرد: خوشبختانه امروز مسئله خودسازی و تهذیب نفس در اداره کل ورزش و جوانان استان همدان حاکم شده است.

وی با بیان اینکه جوانان و نوجوانان ما باید از سیره شهدا بهره‌مند شوند و زندگی خود را بر این مدار استوار کنند، گفت: ما مسئولین نیز وظیفه داریم از این ارزش ها[جوانان] حراست و نگهداری کنیم چراکه در قبال زندگی جوانان و نوجوانان و همچنین ورزشکارانی که خود را به ما می‌سپارند مسئول هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در پایان، گفت: مراسم گرامیداشت شهید شمسی پور باید در تقویم اجرایی اداره ورزش و جوانان استان همدان گنجانده شود و هر ساله با کیفیت بهتر برگزار شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location